Zamość – spotkanie z młodzieżą w ramach projektu ,,My wskazujemy ścieżki Wy wybieracie drogę – STOP PRZESTĘPCZOŚCI”

Stowarzyszenie Sportu Artura Siódmiaka zaprosiło w dn. 05.09..2023 do hali OSiR w Zamościu uczniów, na wydarzenie w ramach projektu 

,,My wskazujemy ścieżki Wy wybieracie drogę – STOP PRZESTĘPCZOŚCI, Współfinansowanego ze środków – Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości”

Głównym punktem wydarzenia było spotkanie i rozmowa z młodzieżą, na tematy związane z obowiązującą wykładnią prawa oraz następstwami czynów zabronionych, z autorytetami takimi jak: gość specjalny Marcin Romanowski Wiceminister Sprawiedliwości, Artur Siódmiak, Jakub Wawrzyniak, Mirosław Króliczek (były oficer Biura Ochrony Rządu), Michał Karmowski, Dariusz Strzelczyk (były oficer służb specjalnych) oraz Patryk Zaborowski, którzy na przykładach zaczerpniętych z własnych doświadczeń, przekazał słuchaczom, jak z pozoru nieistotne decyzje mogą wpłynąć na ich rozwój i dorosłe życie

W spotkaniu wzięło udział około 700 uczniów z klas I-IV szkół policealnych. Wydarzenie zostało podzielone na dwa etapy: prelekcja z udziałem wyżej wymienionych prelegentów a o godz. 12.00 rozpoczęcie zajęć sportowych, które przeprowadzili wykwalifikowani trenerzy personalni. 

Czy można swoje młode życie na początku dorosłości skomplikować sobie ,a później je naprostować ? Czy można swoje młode życie od początku kształtować aby coś osiągnąć ?, Czy w młodym wieku można wziąć odpowiedzialność za swoją dorosłość ?

Posłuchajcie materiałów filmowych aby o tych kwestiach posłuchać i wyciągnąć wnioski.

 

 

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *