Wyróżnienia dla pracowników zamojskiej jednostki Policji

Z okazji Święta Służby Cywilnej pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu otrzymali wyróżnienia. Wręczył je Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie nadinspektor Artur Bielecki wraz z Wojewodą Lubelskim Panem Lechem Sprawką podczas uroczystych obchodów Święta zorganizowanych w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Tegoroczne obchody Święta Służby Cywilnej są wyjątkowe, w tym roku mija bowiem 100 lat od uchwalenia pierwszej ustawy konstytuującej instytucję służby cywilnej w polskim porządku prawnym. Święto, jak co roku, jest okazją, by wyróżnić pracowników Policji, którzy choć nie zajmują eksponowanych stanowisk, wykonują wiele istotnych zadań niezbędnych dla jej prawidłowego funkcjonowania. Policja to bowiem nie tylko funkcjonariusze, ale także pracownicy cywilni.

W czasie piątkowej uroczystości zorganizowanej w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie z okazji Święta Służby Cywilnej wyróżnienia otrzymali również pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Wyróżnienia z rąk nadinspektora Artura Bieleckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie oraz Wojewody Lubelskiego Pana Lecha Sprawki otrzymali Panie Dorota Kurzak, Małgorzata Kita, Edyta Klimkiewicz oraz Pan Marek Kiszczak. Gratulantce i podziękowania za trud wkładany w codzienną pracę pracownikom naszej jednostki przekazał również obecny na uroczystości inspektor Wiesław Pawluk Komendant Miejski Policji w Zamościu.

W zamojskiej jednostce Policji z okazji Święta Służby Cywilnej w tym roku wyróżnionych zostało 17 pracowników naszej komendy. Wyróżnieniami został doceniony ich profesjonalizm, zaangażowanie oraz codzienna rzetelna praca wspierająca służbę mundurowych.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *