Udany weekend zamojskich studentów

Miniony weekend należał niewątpliwie do studentów – sportowców z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu.

PWSZ Zamość liderem
W sobotnie popołudnie, 11 listopada, drużyna tenisa stołowego PWSZ Zamość rozegrała mecz z przewodzącą ligowej stawce Bronią Radom. Dzięki równej, dobrej grze całego zespołu, zamojska drużyna wygrała 7:3. Wynik ten pozwolił zasiąść drużynie PWSZ Zamość w fotelu lidera.

Punkty zdobyli: Kozieł 2.5, Litwiniuk 2.5, Zavadskyi 1, Gołda 1.

Sukces na Lubelskiej Uniwersjadzie
Studentki PWSZ w Zamościu – Alina Shvorak, Natasha Khmilevska, Anastasiia Yefimova – okazały się najlepsze podczas Lubelskiej Uniwersjady 2017, czyli Mistrzostw Studentów I Roku w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn. W turnieju studentów drugie miejsce zajął Anton Ryabukhin. Reprezentacja zamojskiej uczelni zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Finału Igrzysk Studentów Pierwszego Roku, który odbędzie się w Lublinie (25-26 listopad 2017 r.)
Zdjęcia: https://www.facebook.com/pg/KUAZSPL/photos/?tab=album&album_id=1484183301700347

Najlepszy podczas II WTK Seniorów
Marcin Litwiniuk zwyciężył podczas II WTK Seniorów w Tomaszowie Lubelskim, który został rozegrany 12 listopada. To był na pewno jego weekend. Po doskonałych sobotnich partiach w pierwszoligowym meczu z Bronią Radom (wygrane bez straty seta ) nie miał sobie równych podczas turnieju w Tomaszowie Lubelskim.

Ewa Kołtun

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *