Pomóżmy zdobyć „Europejskie Smaki”

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym “Krok za krokiem” w Zamościu przystąpiło do Akcji Tesco Decydujesz,Pomagamy.

Projekt jako jedyny w Zamościu został doceniony przez Tesco Polska przy wsparciu Fundacji Tesco Dzieciom oraz Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” w ramach drugiej edycji Programu „Decydujesz, pomagamy”.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym “Krok za krokiem” w Zamościu dzięki Państwa pomocy może pozyskać środki na organizację EUROPEJSKICH WARSZTATÓW KULINARNYCH DLA SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ I DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

Celem projektu: „Europejskie Smaki” jest podnoszenie świadomości społeczności lokalnej poprzez przybliżenie zaproszonym gościom i mediom, problemów, z jakimi na co dzień muszą radzić sobie niepełnosprawne dzieci i młodzież. Poza tym projekt ma na celu udowodnienie, że pomimo ogromnych ograniczeń mają oni także duże możliwości i talenty np. kulinarne. Jeśli uda nam się wygrać planujemy również przygotować książkę kulinarną z wybranymi ulubionymi przepisami stworzonymi przez osoby z niepełnosprawnościami wraz z opisem ich historii i sukcesów jakie osiągnęły.

Głosowanie na Projekt jest możliwe w sklepach TESCO:
· Tesco Chełm Lwowska 24
· Tesco Krasnystaw, Zakręcie 2j

Głosowanie na nasz Projekt odbywa się w dniach 03.10-31.10.2017 r.
W tych dniach klienci Tesco za każdy dokonane zakupy otrzymują żeton uprawniający do głosowania. W każdym sklepie znajdują się specjalne urny do głosowania na lokalne projekty. Klienci, wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydują o tym, kto otrzyma grant w danym regionie. Grant otrzymają te organizacje, które uzyskają największą liczbę głosów w każdym z mikroregionów.

Więcej o projekcie Tesco #DecydujeszPomagamy:
https://pomagamy.tesco.pl/bundles/app/downloads/pl/press-release.pdf
https://pomagamy.tesco.pl/project/561

“Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.” – Flora Edwards

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *