Zamość na Wakacyjnej Trasie Dwójki

Już w przyszłą niedzielę, 29 lipca szykuje się moc atrakcji o niebagatelnym nakładzie finansowym (1,5 mln złotych).

Będzie to drugie po Toruniu (gdzie koncert już jutro – 22 lipca) widowisko z plejadą gwiazd sceny muzycznej. Na ultranowoczesnej scenie głównej i dwóch pobocznych pojawi się około 20 wykonawców w tym: Michał Szpak, Sarsa, Margaret, Patrycja Markowska, Natalia Szroeder, Formacja Nieżywych Schabuff, Gromee & Lucas Meijer, Leszcze, Rafał Brzozowski, Marta Gałuszewska i zespół 4Dreamers. Nie zabraknie także goszczącego już niegdyś w Zamościu Raya Wilsona, który wystąpi wraz ze swoim zespołem, a także w duecie z Patrycja Markowską.

Koncert poprowadzą Izabella Krzan i Ida Nowakowska. Z backstage’u panie wspierać będą Mateusz Szymkowiak i Kamil Nosel znany z anteny Radia ZET.

Letnia Trasa Dwójki to nie tylko koncerty. Dzięki nowoczesnym technologiom widzowie będą mogli wziąć czynny udział w całym wydarzeniu: pojawi się możliwość zaprezentowania krótkiego filmu z wakacji, pozdrowienia najbliższych czy zadedykowania piosenki ukochanej osobie. Uruchomiony zostanie także kącik utraconych znajomości, gdzie będzie okazja odnaleźć dawną miłość z kolonii lub obozu. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla telewidzów.

Zamość to kolejny, po Toruniu, przystanek na tegorocznej, muzycznej trasie Dwójki. Kolejne koncerty odbędą się w sierpniu – w Stalowej Woli (5 sierpnia) i Gdańsku (31 sierpnia). Całej trasie towarzyszy hasło „Lato, muzyka, zabawa”. Publiczność zgromadzona na koncertach, a także widzowie Dwójki bawią się przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz nieśmiertelnych, muzycznych evergreenach. Początek o godz. 20:05, transmisja w telewizyjnej Dwójce.

Podczas jutrzejszego koncertu w Toruniu wystąpią m.in. Ewa Farna, IRA, Blue Cafe, KOMBII, Ewelina Lisowska, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Michał Szczygieł, Roksana Węgielm zwyciężczyni The Voice Kids. Transmisja  już jutro o godz. 20:05 w telewizyjnej Dwójce.

Na koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki zaprasza prezydent Zamościa Andrzej Wnuk

Prezydent Andrzej Wnuk zaprasza na koncert w Zamościu w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki

Prezydent Andrzej Wnuk zaprasza na koncert w Zamościu w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki – więcej info: https://zyciezamoscia.pl/reportaze/zamosc-na-wakacyjnej-trasie-dwojki/

Opublikowany przez Życie Zamościa Sobota, 21 lipca 2018

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *