Parkomaty przy dyskontach – informacja Miejskiego Rzecznika Konsumentów

W ostatnich tygodniach do biura Miejskiego Rzecznika Konsumentów zgłasza się wiele osób w sprawie opłat, jakie pobierane są na parkingach przy dwóch sklepach sieci „Biedronka” mieszczących się w Zamościu przy ul. Lwowskiej i ul. Peowiaków.

Rzecznik apeluje do wszystkich osób korzystających z wyżej wymienionych parkingów o dokładne zapoznanie się z treścią zamieszczoną tablicach informacyjnych ustawionych przy wjeździe na parking i na jego terenie oraz zapoznanie się z Regulaminem parkingu, który zobowiązuje do pobrania biletu z parkomatu i pozostawienie go w widocznym miejscu w pojeździe.

Do chwili obecnej tylko na parkingach przy dwóch sklepach sieci Biedronka w Zamościu ustawiono parkomaty, ale niewykluczone jest, że w przyszłości podobne zasady parkowania zostaną wprowadzone na innych parkingach.

(inf.  Katarzyna Mazur, Miejski Rzecznik Konsumentów w Zamościu)

zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Advertisements
aktualności Zamość akcje charytatywne Zamość architektura Zamość atrakcje turystyczne Zamość baseny Zamość biegi uliczne Zamość biblioteki Zamość biznes Zamość dziedzictwo kulturowe Zamość eventy Zamość festiwale Zamość fitness Zamość galeria sztuki Zamość historia Zamość hotele Zamość imprezy kulturalne Zamość inicjatywy społeczne Zamość informacje Zamość inwestycje Zamość kino w Zamościu kluby muzyczne Zamość kluby sportowe Zamość koncerty muzyczne Zamość koncerty Zamość konferencje biznesowe Zamość kursy i szkolenia Zamość kawiarnie Zamość kulturalne Zamość lokalne firmy Zamość lokalne wiadomości Zamość maratony Zamość muzea Zamość muzeum Zamość noclegi Zamość oferty pracy Zamość organizacje pozarządowe Zamość parki Zamość pomoc społeczna Zamość portal informacyjny Zamość przedsiębiorstwa Zamość praca Zamość przewodnik po Zamościu projekcje filmowe Zamość rekonstrukcje historyczne Zamość restauracje Zamość rynek pracy Zamość siłownie Zamość spacery po Zamościu spektakle teatralne Zamość spotkania autorskie Zamość spotkania mieszkańców Zamość szkoły Zamość szlaki turystyczne Zamość targi biznesowe Zamość teatr w Zamościu turnieje sportowe Zamość uniwersytety Zamość wydarzenia edukacyjne Zamość wydarzenia historyczne Zamość wydarzenia kulturalne Zamość wydarzenia społeczne Zamość wydarzenia w Zamościu wiadomości z Zamościa wolontariat Zamość wykłady Zamość warsztaty artystyczne Zamość warsztaty Zamość wyścigi rowerowe Zamość wystawy artystyczne Zamość wystawy Zamość zabytki Zamościa zabytki Zamość zawody sportowe Zamość zamojska społeczność życie w Zamościu zwiedzanie Zamość Akademia Zamość radio zamość imprezy zamość

4 thoughts on “Parkomaty przy dyskontach – informacja Miejskiego Rzecznika Konsumentów

 • 27 marca 2019 o 12:53
  Permalink

  I jaki to ma cel? Wyłudzanie pieniędzy od mniej bystrych, gap, czy kogoś komu się śpieszy, bo szybkich zakupów biedronka nie przewiduje, tylko z całym koszykiem trzeba wyjeżdżać? Już kiedyś szpital wprowadził opłaty za parkowanie…

  Odpowiedz
 • 27 marca 2019 o 12:55
  Permalink

  Paranoja. W godzinach szczytu i tak nie ma miejsca, więc parkomaty nie rozwiązują problemu. A po regulamin mógłby obowiązywać po godzinach pracy, jeśli tak bardzo przeszkadza im parkowanie mieszkańców. I wtedy niech sobie wzywają lawety nocą.

  Odpowiedz
 • 27 marca 2019 o 14:29
  Permalink

  Bardzo słuszna inicjatywa, mam już dość tego, że z parkingu należącego do sklepu robi się prywatny parking osiedlowy. Rozumiem gdyby auta parkowały po godzinie 20 i zabierane było przed 7, ale tak nie jest. Stoi permanentnie po kilkanaście aut, niektóre po kilka dni z rzędu, człowiek chce zrobić zakupy i nie ma gdzie stanąć. Absurd. Zupełnie pomijam już problemy dostawców i konieczność jeżdżenia przez nich po krawężnikach w celu ominięcia aut rozkraczonych na środku drogi. Uciążliwe ale sprawiedliwe.

  Odpowiedz
 • 27 marca 2019 o 14:30
  Permalink

  więc koniec kupowania w BIEDRONKACH I LIDLACH – takie samo rzeczy i w tych samych cenach mozna kupić w PSS . a młotki czy wiertarki w CASTORAMIE a tam nigdy opłat nikt nie wniesie .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *