Marta Pfeifer kandydatem na prezydenta Zamościa

O swojej kandydaturze radna Rady Miasta Zamość poinformowała dzisiaj (15 czerwca) podczas zwołanej konferencji prasowej.

Po wielu namowach i rozmowach z mieszkańcami podjęłam decyzje o wystartowaniu w najbliższych wyborach samorządowych. Zamierzam ubiegać się o urząd Prezydenta Zamościa. Jestem rodowitą zamościanką, dlatego tak leży mi na sercu dobro naszego miasta i jego mieszkańców. Tak jak dla wielu z was Zamość jest dla miejscem najważniejszym. Doceniam i szanuje jego historię i pragnę zainicjować nowy etap rozwoju – mówiła radna.

Marta Pfeifer powiedziała,  że „przed Zamościem w najbliższym czasie wielkie, wymagające wyzwanie musimy odbić się od dna i wreszcie wykorzystać ogromny potencjał . Mam pomysł jak to zrobić i mam pomysł jak to zrealizować”.

Kontrkandydatka Andrzeja Wnuka jest kandydatką niezależną i wystartuje z własnego komitetu wyborczego. Będzie zabiegać o poparcie przede wszystkim mieszkańców, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych. Prowadzi zaawansowane rozmowy z nowo powstałą Koalicją Obywatelską.

Jak zaznaczyła nie bez powodu zwołała konferencję na osiedlu im. Jana Zamoyskiego, bo widzi potrzebę inwestycji w zamojskie osiedla.

Chciałam  przekonać mieszkańców, że czas wejść na osiedla.  Czas na inwestycje właśnie na tych 16 zamojskich osiedlach. Co moim zdaniem nie udało się przez ostatnie cztery lata – powiedziała.

Marta Pfeifer nie rozważa startu do Rady Miasta, a kandydatów do niej oraz swój program wyborczy przedstawi – jak powiedziała- niebawem.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *