Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław 2015

DSC_5315

„W dniach od 27 lutego do 1marca 2015 roku po raz siódmy w Hali Stulecia odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław.
W targach wzięło udział 245 wystawców z Polski i z zagranicy. W śród wystawców znaleźli się przedstawiciele regionów, biura podróży, hotele i organizatorzy imprez turystycznych.
Zamość reprezentowany był przez przedstawicieli Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu, Lokalnej Organizacji Turystycznej „Zamość i Roztocze” i Biura Turystycznego „QUAND”. Podczas targów prezentowane były oferty atrakcji turystycznych, hoteli, restauracji, wydarzeń kulturalnych miasta Zamość, Roztocza, a także prywatnych podmiotów działających w branży turystycznej .
Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się informacje dotyczące zrewitalizowanych obiektów po-fortecznych oraz Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał.
W ciągu trzech dni targów Halę Stulecia odwiedziło około 10 tysięcy zwiedzających których organizatorzy targów przyciągnęli licznymi atrakcjami m.in. konferencjami, spotkaniami ze znanymi podróżnikami (m.in. Aleksandrem Doba, Krzysztofem Wielickim, Beatą Pawlikowską) warsztatami, szkoleniami (również zamkniętymi) dla osób związanych z branżą turystyczną, w których nasi przedstawiciele aktywnie uczestniczyli.
Targi organizowane we Wrocławiu wszystkim odwiedzającym dały możliwość zapoznania się z ofertą turystyczną Zamościa i Roztocza. Ponadto dzięki licznej grupie wystawców i zwiedzających zza granicy, targi były doskonałą promocją Zamościa również na arenie międzynarodowej.”
Joanna Liberadzka – Duras

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *