Jutro rozprawa administracyjna o wydanie decyzji “Rozbudowa ciepłowni w Zamościu

W środę 16 grudnia 2020r. o  godzinie 11:00 w sali Consulatus zamojskiego Ratusza odbędzie się rozprawa administracyjna w ramach prowadzonego postępowania o wydanie decyzji środowiskowej dla przedsięwzięcia o nazwie “Rozbudowa ciepłowni w Zamościu w oparciu o gospodarkę obiegu zamkniętego”.

Rozprawa będzie transmitowana tutaj

https://www.youtube.com/watch?v=D6BvDIlXiQ8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3B9iR4utBavuxvPFWZ-F8RkQA0sxrJtwbF-42Hupa43LrtL3_FyDrtFv8

W czasie trwania rozprawy osoby zainteresowane będą mogły na bieżąco zadawać pytania merytoryczne:

dzwoniąc na numer 727 010 072

– wysyłając maila na pytaniaveolia@zamosc.pl podając do wiadomości Urzędu Miasta Zamość swoje imię i nazwisko

Zachęcamy do czynnego uczestnictwa i  zadawania pytań podczas rozprawy, a przedstawiciele inwestora wyjaśnią wszelkie wątpliwości nurtujące mieszkańców Zamościa i sąsiednich gmin.  (UM)

Advertisements

2 thoughts on “Jutro rozprawa administracyjna o wydanie decyzji “Rozbudowa ciepłowni w Zamościu

 • 16 grudnia 2020 o 15:21
  Permalink

  Bardzo dobrze. Może kilku krzykaczy nie mający bladego pojęcia przestanie kłamać że zjadą tu śmieci z zagranicy i zorientują się że mogą być tylko i wyłącznie śmieci lokalne.
  Bo tego jak działają filtry i że z komina spalarni wychodzi powietrze bardziej czyste niż zasmogowane którym codziennie oddychamy to nigdy nie ogarną

  Odpowiedz
 • 15 stycznia 2021 o 13:51
  Permalink

  Taka Spalarnia jest potrzebna w Zamościu.Może będzie mniej smogu , bo więcej odpadów trafi do Dębowca i tam też do spalarni.Taniej będą płacić mieszkańcy za odpady jak tez za wodę.Inicjatywa warta popacia.Brawo Zamość.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *