Wesprzyjmy Zamość w walce

Fundacja Nowe Życie działająca przy Zamojskiej Wspólnocie W JEGO RĘKU zachęca do udziału w akcji #walczymyozamosc

W ramach akcji zbieramy fundusze na pokrycie kosztów produkcji maseczek i przyłbic dla personelu medycznego zamojskich szpitali i jednostek medycznych. Mamy świadomość, że dziś każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, gdy będzie potrzebował fachowej opieki medycznej. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo tych, którzy nam służą oraz własne!

W akcję każdy może się włączyć, dokonując dowolnej wpłaty na konto Fundacji. Nie zbieramy gotówki. Przybliżony koszt produkcji przyłbicy to 24,60 zł a maseczki 3 zł.

Zbiórka odbywa się poprzez stronę https://walczymyozamosc.pl

W tytule przelewu należy wpisać: na artykuły zabezpieczające dla szpitali.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Fundacja Nowe Życie działająca przy Zamojskiej Wspólnocie W JEGO RĘKU zachęca do udziału w akcji #walczymyozamoscW ramach akcji zbieramy fundusze na pokrycie kosztów produkcji maseczek i przyłbic dla personelu medycznego zamojskich szpitali i jednostek medycznych. Mamy świadomość, że dziś każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, gdy będzie potrzebował fachowej opieki medycznej. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo tych, którzy nam służą oraz własne!W akcję każdy może się włączyć, dokonując dowolnej wpłaty na konto Fundacji. Nie zbieramy gotówki. Przybliżony koszt produkcji przyłbicy to 24,60 zł a maseczki 3 zł.Zbiórka odbywa się poprzez stronę https://walczymyozamosc.plW tytule przelewu należy wpisać: na artykuły zabezpieczające dla szpitali.Konto Fundacji:PKO BP S.A. I Oddział w Zamościunumer konta : 05 1020 5356 0000 1202 0038 8876tytułem: artykuły zabezpieczające personel jednostek medycznychFundacja jest instytucją non-profitZAPRASZAMY NA STRONĘhttps://walczymyozamosc.pl/Zakupimy tyle sprzętu, na ile wystarczy nam funduszy.Poprzez akcję chcemy także wesprzeć lokalnych producentów. Sprzęt wyprodukuje lokalna firma UM Project.Jeżeli jesteś mieszkańcem Zamościa lub okolic, albo już dawno opuściłeś Zamość, ale masz tutaj swoich bliskich i przyjaciół – dołącz do nas!Nie siedź bezczynnie! Walcz z nami o Zamość!#walczymyozamosc #zamosc #covid19 #koronawirus #lekarze #pielęgniarki #ratownicymedyczni #szpital #gminazamosc

Opublikowany przez Walczymy o Zamość Sobota, 28 marca 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *