I miejsce uczniów ZSP Nr 2 w Zamościu („Mechanika”)

I miejsce uczniów ZSP Nr 2 w Zamościu („Mechanika”) w eliminacjach Powiatowych  Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego Szkół Ponadgimnazjalnych 

Eliminacje powiatowe XXII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla Szkół Ponadgimnazjalnych odbyły się 18 kwietnia 2018 r.  Organizatorem był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu przy współudziale policji i straży miejskiej. Podczas turnieju  uczestnicy rozwiązywali testy dotyczące zasad ruchu drogowego, pierwszeństwa przejazdu przez skrzyżowania i historii polskiej motoryzacji.
W części praktycznej  wykazywali się umiejętnościami udzielania pomocy przedmedycznej ofiarom wypadków  drogowych, jazdą sprawnościową motorowerem po torze przeszkód i sztuką płynnej jazdy samochodem z talerzem Stewarda.
Zwyciężyła drużyna  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 z Zamościa w składzie Adrian Gancarz, Łukasz Danilak, Szymon Korga. Opiekunem  uczniów jest Mirosław Skóra. Zwycięska drużyna będzie reprezentować powiat zamojski w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 25 maja 2018 r. w Chełmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.