14 marca 2014 r. Podsumowanie Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży .

W piątek, 14 marca o godz. 13.00 w sali Consulatus zamojskiego ratusza odbyło się Podsumowanie Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży na szczeblu miejskim.
W trakcie spotkania dyplomy, statuetki i wyróżnienia otrzymały najlepsze kluby sportowe działające w Zamościu, a także zawodnicy (stypendyści Prezydenta Miasta Zamość), ich trenerzy i stowarzyszenia krzewienia kultury fizycznej.

Listę nagrodzonych prezentujemy poniżej:

WRĘCZENIE STATUETEK I DYPLOMÓW DLA 16 NAJLEPSZYCH KLUBÓW MIASTA ZAMOŚĆ

1. KLUB SPORTOWY AGROS KONRAD FIREK    LA,ZAPASY, ŁUCZNICTWO, KOLARSTWO, PODNOSZENIE CIĘŻARÓW, SUMO

2.UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KIKO    MAREK KUDELA BADMINTON

3.MIĘDZYSZKOLONY KLUB SPORTOWY PADWA    ZYGMUNT KAMIŃSKI PIŁKA RĘCZNA

4.UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SORGA    LESZEK GODZISZEWSKI SUMO, ZAPASY

5.UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ORKA    MARZENA SĘDŁAK PŁYWANIE

6.UCZNIOWSKI KLUB JUDO LEGION   PAWEŁ WACH JUDO, SUMO

7.AKADEMICKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TREFL   PIOTR KOSTRUBIEC TENIS STOŁOWy

8.UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY CSW SKORPION/LIDER/    SLAWOMIR DUDEK SUMO

9.UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MECHANIK   WALDEMAR LISOWSKI TAEKWONDO OLIMPIJSKIE

10.ZAMOJSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN   KRZYSZTOF POLICHA KARATE KYOKUSHIN

11.AUTONOMICZNA MLODZIEŻOWA SEKCJA PIŁKI NOŻNEJ HETMAN   MARCIN ŁYŚ PIŁKA NOŻNA

12.ZAMOJSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO   ARTUR SERAFIN KARATE TRADYCYJNE

13.DIECEZJALNY KLUB SPORTOWY GAUDIUM   TOMASZ WINOGRODZKI PIŁKA NOŻNA

14.AUTONOMICZNA SEKCJA BOKSERSKA HETMAN   WALDEMAR PORZĄDNY BOKS

15 ZAMOJSKI SPORTOWY KLUB TAEKWONDO   ANDRZEJ KOBYLARZ TAEKWONDO

16.ROZTOCZAŃSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO   RADOSLAW NIZIOŁEK KARATE TRADYCYJNE

WRĘCZENIE DYPLOMÓW ZAWODNIKOM – STYPENDYSTOM PREZYDENTA MIASTA ZAMOŚĆ

1. AGATA ILONA ŚWIST    UKS KIKO BADMINTON

2. ALEKSANDRA SKRZYŃSKA   UKS KIKO BADMINTON

MARCIN HAŁASA   UKS KIKO BADMINTON

 4. DANIEL BARTŁOMIEJ GUJSKI   UKS KIKO BADMINTON

5. ANNA MARTYNA GŁĘBOCKA   UKS KIKO BADMINTON

6. MICHAŁ BRZUŚ   UKS ORKA PŁYWANIE

7. PAWEŁ FAJDEK   KS AGROS LA- MŁOT

8. SZYMON KIECANA   KS AGROS LA- SKOK WZWYŻ

9. DOMINIK KOPEĆ   KS AGROS LA- SPRINTY

10. MICHAŁ JAKÓBCZYK   KS AGROS LA – 100 M SZTAFETA

11. OKTAWIAN KAWKA   KS AGROS LA -100 M SZTAFETA

12. KAMILA ELŻBIETA ZAŃKO   KS AGROS LA -100 M SZTAFETA

13. DOMINIKA ANNA GDAŃSKA   KS AGROS LA -100 M SZTAFETA

14. MAGDALENA WRONKA   KS AGROS LA -100 M SZTAFETA.

15. MATEUSZ WÓJTOWICZ   KS AGROS PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

16. AGNIESZKA KUCZMASZEWSKA   KS AGROS PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

17. KINGA STANISŁAWA OŻÓG   KS AGROS PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

18. MARIUSZ ŁOŚ   KS AGROS ZAPASY

19. MICHAŁ KOSTRUBIEC   KS AGROS ZAPASY

20.TOMASZ BUJAK   KS AGROS ZAPASY

21. RAFAŁ MAKOWSKI   KS AGROS ŁUCZNICTWO

22.WIKTOR KAWKA   MKS PADWA PIŁKA RĘCZNA

23.KAROLINA ANNA ZŁOMAŃCZUK   MKS PADWA PIŁKA RĘCZNA

WRĘCZENIE GRAWERTONÓW I DYPLOMÓW DLA TRENERÓW STYPENDYSTÓW.

1. SŁAWOMIR MOŹDZIOCH   UKS KIKO BADMINTON

2. ZBIGNIEW LEWICKI   UKS ORKA PŁYWANIE

3. DAMIAN MORAWSKI   MKS PADWA P. RĘCZNA

4. WOJCIECH GRONIEWSKI   MKS PADWA P. RĘCZNA

5. TOMASZ CZERWONKA   MKS PADWA P. RĘCZNA

6. WOJCIECH BIKOWSKI   KS AGROS LA

7. JANUSZ STRYJEWSKI   KS AGROS LA

8. ANDRZEJ GDAŃSKI  KS AGROS LA

9. SŁAWOMIR MURAT   KS AGROS lA

10. BOGUSŁAW DANIŁOWICZ   KS AGROS ZAPASY

11. ANDRZEJ GAWEŁ  KS AGROS P.CIĘŻARÓW

12. JAN STEMPEL   KS AGROS ŁUCZNICTWO

13.JANUSZ ZAJĄC KS AGROS LA

WRĘCZENIE DYPLOMÓW DLA STOWARZYSZEŃ KULTURY FIZYCZNEJ.

1. ARKADIUSZ BRATKOWSKI P i M Z LZS

2. WALDEMAR PICH Z TKKF

3. JERZY PROKOP Z SZS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *