15 marca 2014 r. Koncert Mr.Pollack w Corner Pub.

15 marca 2014 r. o godz. 20.00 zebrani miłośnicy dobrej muzyki na żywo mogli dzięki uprzejmości i gościnności gospodarzy Corner Pubu wysłuchać za darmo wspaniałego koncertu w wykonaniu zespołu Mr.Pollack z okazji dni św. Patryka .Muzycy wykonali swoje szlagierowe przeboje.
Każdy mógł porozmawiać z wykonawcami ( a byli też muzycy z Zamościa ).
Dwu godzinny koncert był wspaniałą ucztą dla ucha i ducha , dla wszystkich którzy się delektują dobrą muzyką na żywo. Wszyscy , którzy nie przyszli niech żałują. Z informacji od zespołu wiemy , że zespół w najbliższym czasie będzie dawał koncerty w składzie czteroosobowym. Muzycy wydali ostatnio nową płytę pt. BLAC HAWK.

Zespół Mr.Pollack powstał w 1989 roku w Mielcu. Założycielami są dwaj bracia Jacek i Grzegorz Polakowie. Swą muzyczną edukację rozpoczęli w 7 roku życia, od śpiewania w chórze Stanisława Steczkowskiego. Po udanych występach na Festiwalu w Jarocinie 1990 podpisali kontrakt z firmą Loud Out Records, dla której nagrali płytę QŃ. W 1993 roku zespół był finalistą Marlboro Rock-in ’93, występując z Jackiem Królikiem i Piotrem Żaczkiem. W 1995 firma GK podpisała z zespołem kontrakt wydawniczy i w 1996 roku pojawiła się na rynku kolejna płyta Manhattan-One w nagraniu, której wziął udział Grzegorz Skawiński. Następnie bracia współpracowali z angielskim zespołem Real Deal podróżując po świecie. Owocem tej współpracy był album z roku 2000 Air On 6 Strings zawierający przeróbki utworów wielkich kompozytorów muzyki poważnej takich jak: Beethoven, Mozart, Bach, Rimski-Korsakow[1].
Zespół koncertował w USA m.in. w słynnym CBGB’s Club na Manhattanie[2][3], Niemczech, Belgii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich[4]. Byli gośćmi programu TVP Familiada wyemitowanym 8 listopada 2008[2][5] i Pegaz z dnia 28 marca 2009[2][6] z okazji Festiwalu Beethovenowskiego, jako zespół, który wykonuje utwory Beethovena w rockowych wersjach. W grudniu 2009 wziął udział w trójmiejskiej corocznej charytatywnej akcji “Mikołaje na motocyklach”[7]. 25 marca 2010 zespół był gościem TVP 1 w programie Kawa czy herbata?[2]. W 2011 Grzegorz Polak znalazł się w pierwszej trójce najlepszych perkusistów w Dubaju w konkursie “Drum Off 2011” organizowanym przez Melody House Musical Instruments LLC[2]. 12 marca 2012 miała miejsce premiera płyty Me & My Guitar Grzegorza Skawińskiego, na której zagrał gościnnie w tytułowym utworze Jacek Polak[8].

(wikipedia) 

[youtube G5Jq1XJ2ukw]

Advertisements

One thought on “15 marca 2014 r. Koncert Mr.Pollack w Corner Pub.

  • 16 marca 2014 o 21:41
    Permalink

    Cieszę się, że spotkałem w Corner Pubie fajnych ludzi, świetną, energetyczną muzę Jacka i Grzegorza Polaków. Ostatnia płyta Mr Pollack “Black Hawk” to naprawdę muzyczne cacko. Wielkie dzięki ! A Tobie Janku gratuluję pomysłu dokumentowania wszystkich wydarzeń w Naszym Mieście 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *