100% gwarancji zatrudnienia w zawodzie opiekun medyczny

artykuł sponsorowany

Jesteś dorosły, chcesz zmienić zawód na poszukiwany i podnieść swoje kwalifikacje? Nie trać czasu na szukanie szkoły, która nie zagwarantuje Ci pewnej przyszłości. Przyjdź do Policealnej Szkoły Centrum Szkół Akademickich „Student” i podejmij naukę w zawodzie opiekuna medycznego.

Opiekun medyczny to osoba, która w sposób profesjonalny oraz kompletny pomaga osobie chorej i niesamodzielnej zaspokoić jej podstawowe potrzeby życiowe. Absolwent tego kierunku jest w pełni przygotowany do: rozpoznawania i rozwiązywania problemów opiekuńczych osoby chorej, pomagania podopiecznemu w zaspokajaniu potrzeb bio-psycho- społecznych, asystowania pielęgniarce lub innemu personelowi medycznemu podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, konserwacji oraz dezynfekcji przyborów i narzędzi wykorzystywanych przy obsłudze pacjenta.

Postępujący proces starzenia się europejskich społeczeństw spowodował zwiększenie zapotrzebowania na świadczenie usług opiekuńczych. Dlatego zawody z branży medycznej poszukiwane są zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wychodząc naprzeciwko oczekiwań rynku pracy Centrum Szkół Akademickich „Student” prowadzi aktualnie nabór na kierunek opiekuna medycznego.

Nauka przeznaczona jest dla osób posiadających wykształcenie co najmniej średnie, trwa jedynie rok, zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota i niedziela co dwa tygodnie). Tryb nauki pozwala na pogodzenie edukacji z równoczesną pracą lub wykonywaniem obowiązków domowych. Edukacja kończy się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie. Z dyplomem absolwent otrzymuje EUROPASS suplement do dyplomu, który poświadcza nabyte umiejętności, a także ułatwia posiadaczom poruszanie się po europejskim rynku pracy.

W ramach kształcenia w zawodzie opiekuna medycznego oferujemy kurs języka niemieckiego w wymiarze 100 godzin, a docelowo legalną pracę za granicą. Wyjazdy do pracy są bezpłatne w ramach umowy z niemieckim pracodawcą o świadczeniu usług opiekuńczych. W Niemczech opiekun początkowo otrzymuje 800 euro miesięcznie plus zakwaterowanie i wyżywienie. Dyplom opiekuna medycznego daje nie tylko możliwość wyjazdu za granicę, ale także otwiera nowe perspektywy zatrudnienia np. na oddziałach szpitalnych, zakładach opiekuńczo – leczniczych, ośrodkach pomocy społecznej i prywatnych domach pacjentów.

Dobra szkoła to spokojna przyszłość!!! Pomyśl o tym już dzisiaj i dołącz do ludzi sukcesu. Tylko u NAS nauka jest całkowicie bezpłatna, nie wymagamy matury, przyjmujemy bez limitu wiekowego, 100% zdawalności egzaminów oraz gwarancja pracy. Rekrutację zamykamy w lutym. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Nie przegap okazji, bierz sprawy w swoje ręce i już teraz zdobądź zawód opiekuna medycznego. Więcej informacji na www.csastudent@edu.pl oraz pod numerami telefonu 602 146 329; 84 534 11 78

CSA_Student_pol_A5_72x206mm_brutto.cdr

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *