Zamość – zakończenie 44 OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ

W Zamościu dobiegły końca zmagania na 44 Olimpiadzie Geograficznej. W klubie batalionowym odbyło się uroczyste zakończenie Olimpiady. Rozdano dyplomy 21 laureatom i 102 finalistom z całej Polski.

Zwycięzcą okazał się Wiktor Odziemczyk z VIII LO w Warszawie, drugie miejsce zajął Jakub Pypkowski z VI LO w Bydgoszczy, a na trzeciej lokacie uplasował się Antoni Bugaj z V LO w Warszawie.
Michał Tyrka uczeń I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu jako pierwszoklasista wywalczył tytuł finalisty i za 2 lata nie musi zdawać matury z geografii i ma 100% pkt.

W uroczystości zakończenia uczestniczył Maciej Kopeć – Podsekretarz Stanu Maciej Kopeć (ur. 1962 r. w Poznaniu) jest absolwentem studiów na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego (kierunek historia). Pracę jako nauczyciel rozpoczął w 1987 r. Od 1990 r. – nauczyciel mianowany. W latach 1996 – 2006 – wicedyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie.W 2001 r. uzyskał kwalifikacje w zakresie zarządzania oświatą, nauczyciel dyplomowany (2003 r.), egzaminator egzaminu maturalnego z historii (2004 r.). w latach 2006-2008 Zachodniopomorski Kurator Oświaty, Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty, Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, Agnieszka Kowal dyr.  Wydziału Oświaty UM.

Pełne wyniki można znaleźć TUTAJ

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *