Zawody Pływackie „XIII Puchar Roztocza 2018 r” w Zamościu

 W Ośrodku Sportu i Rekreacji Kryta Pływalnia w Zamościu  ul. J. Zamoyskiego 62 A 21.04.2018 o godz.10.00 rozpoczęły się dwudniowe Zawody Pływackie „XIII Puchar Roztocza 2018 r” pod HONOROWYM PATRONATEM : Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka.
W uroczystym otwarciu zawodów uczestniczyli; Prezydent Miasta Andrzej Wnuk, dyr. Wydziału Kultury i Sporu Małgorzata Bzówka, dyr. Wydziału Oświaty Agnieszka Kowal, Katarzyna Fornal-Urbańczyk kierownik ochrony środowiska i zieleni miejskiej Urząd Miasta, dyr. OSiR Zamość Mateusz Ferens, Wiceprezes d/s szkoleniowych PZP MAZUREK GRZEGORZ oraz kierownik Krytej Pływalni Robert Szewczyk. Na początku otwarcia w imieniu organizatorów Prezydent Miasta Andrzej Wnuk wręczył przedstawicielom klubów z Torunia puchar dla drużyny, która przyjechała na zawody do Zamościa z najodleglejszego miejsca.

Organizatorem zawodów jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu i Uczniowski Klub Sportowy „Orka” w Zamościu.  Przewidziane zostały Puchar za zajęcie I miejsca i nagrody rzeczowe dla 3 najlepszych zawodników w punktacji ogólnej(Puchar Roztocza) w poszczególnych kat. wiekowych (chłopcy, dziewczęta)
– Medale za dystans 100 m stylem zmiennym (K/M) w każdej kategorii wiekowej
– Medale w klasyfikacji danego stylu (K/M), w poszczególnych kategoriach wiekowych
– Dyplomy dla trzech najlepszych zawodników(K/M)w poszczególnych konkurencjach,
w danej kat. wiekowej,

Zawody klasyfikowane są w 3 kategoriach wiekowych :
I – 2007 – i młodsi
II –2005 – 2006
III –2004 i starsi
Zawody przeprowadzone są seriami na czas, bez podziału na kategorie wiekowe. Rozstawienie zawodników w poszczególnych seriach jest na zasadach ogólnych.  Do zawodów zgłosiło się 250 zawodników

Wyniki możemy zobaczyć TUTAJ

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *