Zawody Pływackie „XIII Puchar Roztocza 2018 r” w Zamościu

 W Ośrodku Sportu i Rekreacji Kryta Pływalnia w Zamościu  ul. J. Zamoyskiego 62 A 21.04.2018 o godz.10.00 rozpoczęły się dwudniowe Zawody Pływackie „XIII Puchar Roztocza 2018 r” pod HONOROWYM PATRONATEM : Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka.
W uroczystym otwarciu zawodów uczestniczyli; Prezydent Miasta Andrzej Wnuk, dyr. Wydziału Kultury i Sporu Małgorzata Bzówka, dyr. Wydziału Oświaty Agnieszka Kowal, Katarzyna Fornal-Urbańczyk kierownik ochrony środowiska i zieleni miejskiej Urząd Miasta, dyr. OSiR Zamość Mateusz Ferens, Wiceprezes d/s szkoleniowych PZP MAZUREK GRZEGORZ oraz kierownik Krytej Pływalni Robert Szewczyk. Na początku otwarcia w imieniu organizatorów Prezydent Miasta Andrzej Wnuk wręczył przedstawicielom klubów z Torunia puchar dla drużyny, która przyjechała na zawody do Zamościa z najodleglejszego miejsca.

Organizatorem zawodów jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu i Uczniowski Klub Sportowy „Orka” w Zamościu.  Przewidziane zostały Puchar za zajęcie I miejsca i nagrody rzeczowe dla 3 najlepszych zawodników w punktacji ogólnej(Puchar Roztocza) w poszczególnych kat. wiekowych (chłopcy, dziewczęta)
– Medale za dystans 100 m stylem zmiennym (K/M) w każdej kategorii wiekowej
– Medale w klasyfikacji danego stylu (K/M), w poszczególnych kategoriach wiekowych
– Dyplomy dla trzech najlepszych zawodników(K/M)w poszczególnych konkurencjach,
w danej kat. wiekowej,

Zawody klasyfikowane są w 3 kategoriach wiekowych :
I – 2007 – i młodsi
II –2005 – 2006
III –2004 i starsi
Zawody przeprowadzone są seriami na czas, bez podziału na kategorie wiekowe. Rozstawienie zawodników w poszczególnych seriach jest na zasadach ogólnych.  Do zawodów zgłosiło się 250 zawodników

Wyniki możemy zobaczyć TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *