Rozstrzygnięto konkurs na nowy videoklip do piosenki “Wiem, że wrócisz” zespołu Plastic

Rozstrzygnięto konkurs na nowy videoklip do piosenki “Wiem, że wrócisz” zespołu Plastic napisanej specjalnie z okazji 440-urodzin Zamościa.
Komisja w składzie: Piotr Zając – Zastępca Prezydenta Miasta Zamość, Agnieszka Burcan – zespół Plastic, Paweł Radziszewski – zespół Plastic, Barbara Godziszewska – dyrektor Wydziału Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość, Kamil Pawliczuk – grafik Urzędu Miasta Zamość wybrała zwycięski teledysk.
Wybór był bardzo trudny pomimo tego, że zgłoszone zostały tylko trzy videoklipy.
Zwyciężyła Pani Jagoda Kupiec. W swojej interpretacji klipu zespołu Plastic połączyła atrakcje miejskie, piękno Zamościa z osobistą relacją. Klip ma element fabuły. Pani Jagoda już w najbliższy piątek – 11 września – przez cały dzień będzie Prezydentem Zamościa.
Komisja doceniła również pozostałych uczestników naszego konkursu. Pan Darek pokazał jak wiele dzieje się w Zamościu. W nagrodę otrzyma zaproszenie do realizacji jednego wydarzenia miejskiego. Za poczucie humoru i ciekawą interpretację tytułu do Pana Artura powędruje upominek.  Dziękujemy wszystkim kandydatom.  Wszyscy uczestnicy w uznaniu pracy i wysiłku otrzymują płyty zespołu Plastic.   

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy J

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *