Rozmowa o Nowootwartym Studiu Figura w Zamościu!

O  miejscu dla kobiet w Zamościu – Profesjonalnym Studiu Modelowania Sylwetki Studio Figura rozmawiamy z właścicielką Sylwią Łygas.

Redakcja: Witam, Pani Sylwio. Rozmawiamy zaraz po wielkim otwarciu studia, proszę mi powiedzieć, skąd u Pani pomysł, aby otworzyć takie miejsce w Zamościu?

Sylwia Łygas: Studio Figura stworzyłam z pasji do życia i ludzi. Jestem kobietą, dlatego wiem, czego my, kobiety, potrzebujemy, aby dobrze się czuć i świetnie wyglądać. Chcemy być piękne i szczęśliwe. Ale chcemy być także wysłuchane, bo nie jesteśmy identyczne i nasze potrzeby są różne.

Jestem perfekcjonistką i osobą, która wyjątkowo zwraca uwagę na jakość i wysoki standard. Chciałam stworzyć idealne miejsce, dlatego otworzyłam Studio Figura. Mam pewność, że Panie w moim studiu mają najlepszą opiekę. Dlaczego jestem taka pewna? Bo przekazuję im wiedzę od najlepszych specjalistów i wiem, że koncept Studia Figura daje Paniom na całym świecie rewelacyjne rezultaty. Nie chciałam testować na kobietach nowości, dlatego postanowiłam dołączyć do gabinetów, które już działają w różnych częściach świata (Litwa, Łotwa, Cypr, Anglia, Francja, Izrael, Norwegia, Szwecja, Teneryfa).

Red.: Co jest takiego wyjątkowego w koncepcie Studia Figura?

S.Ł.: Pewnie zabrzmi to entuzjastycznie i jak na nasze polskie warunki nienaturalnie, ale wszystko. Wszystko jest wyjątkowe. Każda z Pań jest niepowtarzalna, to oczywiste, ale u mnie w studiu to coś więcej niż po prostu fakt. Tutaj wszystkie Panie mają swoje własne programy zabiegów i dietetyczne, dostosowane do ich potrzeb i możliwości.

Stworzyłam takie miejsce, w którym sama chciałabym być i którego zawsze szukałam.

Red.: Zapytam wprost, bo myślę, że wiele Pań chciałoby wiedzieć – ile kosztują takie profesjonalne zabiegi?

S.Ł.: Bardzo dobre pytanie. Tak jak wspominałam, każda Pani ma stworzony indywidualny program, ale oczywiście mam podstawowe karnety. Miesięczne zaczynają się już od 17 złotych za półtoragodzinny zabieg. To bardzo dobre ceny.

Red.: Proszę mi powiedzieć, czy po tak stosunkowo krótkim czasie istnienia na rynku ma Pani już jakieś efekty?

S.Ł.: Na to pytanie najcenniejszą odpowiedzią są nie opinie właścicielki, ale Pań, które do studia przychodzą. Oto kilka wypowiedzi:

“Do Studia Figura trafiłam po zaproszeniu Pani Sylwii Łygas. Spróbowałam wszystkich urządzeń i postanowiłam wykupić karnet. Minął drugi tydzień ćwiczeń, a ja czuję się dużo lżej. W Studiu Figura nie tylko można schudnąć, ale ujędrnić skórę, co w moim wieku jest niezwykle istotne. Na limfodrenażu naprawdę się odprężam i relaksuję.”

Lilia Tomczyk

“Korzystałam z różnych miejsc, nie tylko w Zamościu, i stwierdziłam, że w końcu udało mi się znaleźć studio dla siebie. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów. Dodatkowo stosuję dietę i suplement oczyszczający organizm. Po ćwiczeniach czuję się świetnie. Wszystkim Paniom serdecznie polecam.”

Angelika Mazurek

“Przychodzę do Studia Figura od pierwszego dnia otwarcia i od razu mi się spodobało. Jest to miejsce tylko dla Pań, gdzie mogę w spokoju zadbać o swoją sylwetkę. Ćwiczę w oparciu o swój program, otrzymałam dietę i suplement. Po kilku zabiegach czuję się rewelacyjnie. To miejsce jest po prostu stworzone dla mnie :)”

                                                                                                                                 Patrycja Smolarek

Ponadto najlepszą rekomendacją są wyniki Metamorfoz.

Red.: Tak, to zdecydowanie najlepsza wizytówka – opinie prawdziwych osób. Co powiedziałaby Pani tym kobietom, które jeszcze w Pani studiu nie były?

Sylwia Łygas: Drogie Panie, zawsze jest dobry moment, aby pomyśleć o sobie. Tylko o sobie i zrobić coś tylko dla siebie.  Nie wszystkie chcemy chudnąć. Chcemy czuć się zdrowsze, szczęśliwsze, bardziej kobiece. Każda z nas, kobiet, ma inny cel i taki u mnie będzie mogła realizować. Bo to miejsce stworzone dla kobiet i przez kobiety. Zapraszam!

Red.: My także zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia i do studia na kształtowanie figury.
Ulica LWOWSKA 28/7,
22-400 ZAMOŚĆ
http://studiofigura-zamosc.pl/

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *