Kandydaci debatowali – wiemy kto zwyciężył

Dzisiaj (28 września) w Hotelu Artis w ramach kolejnego spotkania Unii Szefów Firm Zamojszczyzny odbyła się debata kandydatów na Prezydenta Miasta Zamość.

W szranki stanęli wszyscy kandydaci czyli: Sławomir Ćwik, Marta Pfeifer, Jarosław Sachajko oraz Andrzej Wnuk. Debatę poprowadził dr Bogusław Klimczuk.

Zasadniczym tematem debaty była gospodarka – także ta szeroko pojęta. Na wstępie każdy z kandydatów miał okazję zaprezentować swój program wyborczy. Nie zabrakło tez pytań zadawanych kontrkandydatom i pytań z publiczności, którą stanowili zamojscy przedsiębiorcy.

Po zakończonej debacie zgromadzeni mieli okazje zagłosować na swojego faworyta. Kto zwyciężył? Już wiemy.

Najwięcej głosów zgromadzeni na spotkaniu oddali na Andrzeja Wnuka ( 60,86%). Na drugim miejscu znalazł się Sławomir Ćwik ( 23,91%). Na trzecim miejscu uplasował się  Jarosław Sachajko z 13,04% głosów. Marta Pfeifer zyskała poparcie 2,17% zgromadzonych. Przypomnijmy, że tak głosowali zamojscy przedsiębiorcy skupieni w Unii Szefów Firm Zamojszczyzny.

Głosy zostały policzone w obecności przedstawicieli sztabów.

Zapraszamy do obejrzenia wideo relacji

Debata kandydatów na prezydenta Miasta Zamość z udziałem Marty Pfeifer, Sławomira Ćwika, Jarosława Sachajko oraz Andrzeja Wnuka

Opublikowany przez Życie Zamościa Piątek, 28 września 2018

Advertisements

One thought on “Kandydaci debatowali – wiemy kto zwyciężył

  • 30 września 2018 o 06:36
    Permalink

    Ile głosów zostało oddane i iak ten wynik można odnieść do kilkudziesięciu tysięcy, które zostaną oddane 21.10.2018 przez mieszkańców Zamościa o różnym statusie społecznym?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *