Inauguracja 44. Zamojskiego Lata Teatralnego

Wczoraj 16 czerwca, o godz. 21:30 na zamojskim Rynku Wielkim odbyła się inauguracja 44. Zamojskiego Lata Teatralnego, której dokonała młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu spektaklem “Piękna i Bestia” 

„Dawno temu w pewnym królestwie żył kupiec, który miał trzy córki. Dwie starsze były kłótliwe i samolubne. Za to najmłodsza, nazywana Bellą wyróżniała się urodą i dobrocią. Kiedy nadeszła wieść, że wszystkie statki kupca zatonęły, ona jedna nie straciła pogody ducha. Kupiec od razu postanowił udać się w podróż, by przekonać się czy jest nadzieja, że ocalała choć część jego majątku.
Starsze córki nalegały by przywiózł im najmodniejsze suknie i trzewiki, natomiast Bella na pytanie Ojca co chciałaby dostać, poprosiła o różę.
Co zaś wydarzyło się potem, zobaczcie i posłuchajcie sami, bo opowieść to niesamowita…… „

Piękny spektakl, pełen uczuć , mądrości i przesłania w wykonaniu dzieci i młodzieży, Piękne śpiewy w wykonaniu głównych postaci.

Relacjonowaliśmy już dla Was premierę spektaklu TUTAJ https://zyciezamoscia.pl/reportaze/piekna-i-bestia-w-zamojskim-domu-kultury-premiera/

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *