Konkursy i olimpiady podsumowane

W czwartek, 13 czerwca w Centrum Kultury Filmowej “Stylowy” odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów i olimpiad przedmiotowych, a także konkursów artystycznych i sportowych.

Uhonorowano laureatów i finalistów, a także nauczycieli- opiekunów. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Laureaci i finaliści konkursów ze szkół podstawowych:

Konkurs biologiczny i polonistyczny – Julia Ponieważ (SP 8 Zamość)

Konkurs chemiczny, biologiczny i matematyczny – Agata Budzyńska (SP 4 Zamość)

Konkurs chemiczny i matematyczny – Damian Dąbrowski (SP 2 Zamość)

Konkurs matematyczny i fizyczny – Wiktor Hołys (SP 8 Zamość)

Konkurs fizyczny i matematyczny – Mieszko Mazurkiewicz (I Społeczna SP)

Konkurs chemiczny i matematyczny – Piotr Zaręba (SP 10 Zamość)

Konkurs matematyczny-    

Julia Buchajczuk (I Społeczna Szkoła Podstawowa)

                                        Michał Jacek (SP 4 Zamość)

                                        Szymon Bartecki (Katolicka SP Zamość)

                                        Natalia Bednarczuk (SP 3 Zamość)

                                        Igor Brzozowski (SP 4 Zamość)

                                        Michał Cielniak (SP 3 Zamość)

                                        Jakub Cieślak (SP 4 Zamość)

                                        Paulina Górnik (SP 2 Zamość)

                                        Kamil Harczuk (SP 9 Zamość)

                                        Izabela Kołodziej (SP 2 Zamość)

                                        Jędrzej Koroś (SP 3 Zamość)

                                        Damian Krzywonos (SP 4 Zamość)

                                        Natalia Leśniak (SP 4 Zamość)

                                        Alicja Łaszkiewicz (SP 4 Zamość)

                                        Kornelia Obszańska (I Społeczna Szkoła Podstawowa)

               Aleksandra Obuchowicz (Dwujęzyczna Szkoła Smart School)

                                        Anna Olszewska (SP 4 Zamość)

                                        Inga Pańko (SP 2 Zamość)

                                        Filip Pietkiewicz (SP 3 Zamość)

                                        Łukasz Sacha (Dwujęzyczna Szkoła Smart School)

                                        Zuzanna Sak ( SP 4 Zamość)

                                        Magdalena Słotwińska (SP 2 Zamość)

                                        Zuzanna Stępniak (SP 10 Zamość)

                                        Filip Szkamruk (SP 3 Zamość)

                                        Michał Ścibak (SP 4 Zamość)

                                        Julia Turzyniecka (I Społeczna Szkoła Podstawowa)

                                        Hanna Tymura (SP 3 Zamość)

                                        Jakub Ukalski (I Społeczna Szkoła Podstawowa)

                                        Kacper Wdowiak (SP 4 Zamość)

                                        Maciej Wierzański (SP 2 Zamość)

                                        Oliwia Wróbel (SP 2 Zamość)

                                        Maksymilian Zieliński (SP 9 Zamość)

                                        Katarzyna Zubala (SP 7 Zamość)

Konkurs geograficzny i matematyczny – Anna Figurska (Dwujęzyczna Szkoła Smart School Zamość

Konkurs wiedzy o Biblii i Kościele – Dorota Bojar (Katolicka SP Zamość), Magdalena Malicka (Katolicka SP Zamość), Paweł Mróz (Katolicka SP Zamość)

Konkurs polonistyczny – Maria Barczewska (I Społeczna Szkoła Podstawowa), Martyna Dudek (I Społeczna Szkoła Podstawowa), Natalia Lejb (SP 2 Zamość), Anna Łuczuk (SP 9 Zamość), Nina Maciocha (SP 6 Zamość)

Konkurs historyczny – Karolina Gil (SP 2 Zamość), Grzegorz Kosiński- Leszczyński (Dwujęzyczna Szkoła Smart School), Tymon Matuszak – (Dwujęzyczna Szkoła Smart School), Mateusz Bogiel (SP 6 Zamość), Jakub Juściński (Dwujęzyczna Szkoła Smart School Zamość)

Konkurs  j.angielskiego – Paweł Bociorowski (SP 3 Zamość), Izabela Sanocka (SP 8 Zamość), Marta Grajeta (SP 6 Zamość)

Konkurs j.niemieckiego – Igor Muryn (SP 4 Zamość)

Międzynarodowa Olimpiada o Unii Europejskiej – Szymon Smoła (SP 7 Zamość)

Konkurs j.francuskiego – Agnieszka Wakoń (SP 8 Zamość)

Laureaci i finaliści konkursów gimnazjum:

Konkurs biologiczny i chemiczny – Agata Sawicka (Gimnazjum nr 1 Zamość)

Konkurs fizyczny i matematyczny – Jan Zieminski (I Społeczne Gimnazjum), Michal Szyszka (I Społeczne Gimnazjum), Julia Wiater (Gimnazjum nr 5 Zamość)

Konkurs matematyczny oraz wiedzy o Biblii i Kościele – Patrycja Wybranowska (Gimnazjum nr 3 Zamość)

Konkurs geograficzny, matematyczny i historyczny – Zuzanna Pizun (I Społeczne Gimnazjum)

Konkurs fizyczny i historyczny – Danuta Cupiał (I Społeczne Gimnazjum

Konkurs biologiczny – Paulina Dziuba (Gimnazjum nr 5 Zamość), Mikołaj Pieniak (Gimnazjum nr 5 Zamość), Zuzanna Misztal (SP 2 Zamość)

Konkurs chemiczny – Sebastian Miszczuk (I Społeczne Gimnazjum), Rafał Oleszczak (Gimnazjum nr 5 Zamość

Konkurs wiedzy o Biblii i Kościele – Eliza Muca (Gimnazjum nr 3 Zamość)

Konkurs polonistyczny – Judyta Grabowska (Gimnazjum nr 4 Zamość)

Konkurs matematyczny – Zofia Iwaniec (Gimnazjum nr 4 Zamość), Aleksandra Teterycz (Gimnazjum nr 3 Zamość)

Konkurs historyczny – Kamil Rogalski (Gimnazjum nr 5 Zamość), Michał Zabiciel (Gimnazjum nr 5 Zamość)

Nauczyciele i opiekunowie laureatów i finalistów szkół podstawowych i gimnazjów:

– Pani Anna Janik (SP 2 Zamość)

– Pan Wiesław Nowakowski (SP 2 Zamość)

– Pani Wioletta Płatek (SP 2 Zamość)

– Pani Grażyna Prejbusz (SP 2 Zamość)

– Pani Elżbieta Sak (SP 2 Zamość)

– Pani Elżbieta Tyburska (SP 2 Zamość)

– Pani Iwona Dubina (SP 3 Zamość)

– Pani Grażyna Gaj (SP 3 Zamość)

– Pani Krystyna Kopciowska (SP 3 Zamość)

– Pani Daria Król (SP 3 Zamość)

– Pani Dominika Krysiak (SP 3 Zamość)

– Pani Anna Lachowska (SP 3 Zamość)

– Pani Katarzyna Skalska (SP 3 Zamość)

– Pani Joanna Szewczyk (SP 3 Zamość)

– Pani Ilona Żur (SP 3 Zamość)

– Pan Wojciech Bartosiewicz (SP 4 Zamość)

– Pani Iwona Kołodziejczuk (SP 4 Zamość)

– Pani Marta Margol (SP 4 Zamość)

– Pani Joanna Kosz (SP 4 Zamość)

– Pani Ewa Niedabylska (SP 4 Zamość)

– Pani Maria Pawłowska (SP 4 Zamość)

– Pani Agata Słowik (SP 4 Zamość)

– Pani Anna Topolska (SP 4 Zamość)

– Pani Dorota Kowalczyk (SP 6 Zamość)

– Pani Monika Słomianowska (SP 6 Zamość)

– Pan Jerzy Smól (SP 6 Zamość)

– Pani Joanna Stefanowska (SP 6 Zamość)

– Pani Katarzyna Beda (SP 7 Zamość)

– Pani Małgorzata Bożek (SP 7 Zamość)

– Pani Elżbieta Danilewicz (SP 7 Zamość)

– Pani Lidia Mróz (SP 7 Zamość)

– Pani Marta Majewska (SP 7 Zamość)

– Pani Agnieszka Bratkowska (SP 8 Zamość)

– Pani Irena Chwiejczak  (SP 8 Zamość)

– Pani Monika Paska (SP 8 Zamość)

– Pani Aneta Rudawska (SP 8 Zamość)

– Pani Małgorzata Sawic (SP 8 Zamość)

– Pan Wiesław Sroka (SP 8 Zamość)

– Pani Bożena Wieczorek (SP 8 Zamość)

– Pani Agnieszka Wnuk (SP 8 Zamość)

– Pani Marzanna Bednarz (SP 9 Zamość)

– Pani Ewa Kołodziej (SP 9 Zamość)

– Pani Katarzyna Radomska-Wosiak (SP 10 Zamość)

– Pani Alina Stopa (SP 10 Zamość)

– Pani Barbara Tęczak (SP 10 Zamość)

– Pani Małgorzata Walmont (SP 10 Zamość)

– Pani Małgorzata Zachajczuk (SP 10 Zamość)

– Pani Sława Bilska (Zespół Szkół Społecznych Zamość)

– Pani Elżbieta Kędrak (Zespół Szkół Społecznych Zamość)

– Pani Dorota Sowińska (Zespół Szkół Społecznych Zamość)

– Pani Grażyna Piątkowska (Zespół Szkół Społecznych Zamość)

– Pani Marta Wiśniewska (Zespół Szkół Społecznych Zamość)

– Pan Zbysław Zapała (Zespół Szkół Społecznych Zamość)

– Pani Agnieszka Ostasz (Katolicka Szkoła Podstawowa)

-ks. Krzysztof Sosnowski (Katolicka Szkoła Podstawowa)

– Pani Monika Poświatowska (Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School)

– Pan Paweł Sawicki (Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School)

Laureaci i finaliści szkół ponadgimnazjalnych:

XLV Olimpiada Historyczna – Stanisław Zabandżała (3 LO Zamość)

XIV Olimpiada Przedsiębiorczości i XXXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej – Maciej Wojnar (3 LO Zamość)

Olimpiada Wiedzy o Prawie i XXXVII Olimpiady Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej – Krystian Petz (1 LO Zamość)

68 Olimpiada Fizyczna oraz Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki i z fizyki – Wojciech Jasiński (I Społeczne Liceum Ogólnokształcące)

XLII Olimpiada J.Francuskiego – Sebastian Czusz (3 LO Zamość)

XXXVII Olimpiada J.Łacińskiego – Oskar Korczynski (1 LO Zamość), Kamila Śledź (I Społeczne LO)

XLV Olimpiady Geograficznej – Marek Zastąpiło (I Społeczne LO)

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki i z matematyki:

– Dominik Dębinski (1 LO Zamość)

– Mikołaj Kulczyński (1 LO Zamość)

– Paweł Lewkowicz (1 LO Zamość)

– Kacper Bulak (1 LO Zamość)

– Damian Cyper (1 LO Zamość)

– Tymon Gontarz (1 LO Zamość)

– Emil Łasocha (1 LO Zamość)

– Paweł Oleniak (1 LO Zamość)

– Marcin Pieczykolan (1 LO Zamość)

– Mateusz Duma (1 LO Zamość)

– Piotr Łukasiewicz (I Społeczne LO)

– Łukasz Szyszka (I Społeczne LO)

– Adrian Świrszcz (I Społeczne LO)

– Mateusz Zalewski (I Społeczne LO)

Konkurs o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” z chemii- Piotr Pizon (1 LO Zamość)

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki- Karol Wolczyk (I Społeczne LO), Barbara Rosiak (3 LO Zamość), Wiktoria Skowron (I Społeczne LO)

XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych- Dawid Ziobro (ZSP nr 5 Zamość)

Olimpiada Teologii Katolickiej- Kacper Biłant ( 2 LO Zamość)

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna- Wiktoria Bojar (ZSP nr 1 Zamość)

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej- Patryk Kuron (ZSP nr 2 Zamość), Agata Martyniuk ( ZSP nr 2 Zamość), Kamila Świder (ZSP nr 2 Zamość)

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Białystok- Julia Poździk (1 LO Zamość)

Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistycznej- Kacper Silezin (ZSP nr 1 Zamość)

Ogólnopolska Olimpiada Bibliologiczna i Informatologiczna Łódź- Wiktoria Szykulska (1 LO Zamość)

Nauczyciele i opiekunowie laureatów i finalistów szkół ponadgimnazjalnych:

– Pan Zbigniew Kodryaczny (3 LO i Smart School Zamość)

– Pani Paulina Adamowicz (1 LO Zamość)

– Pan Andrzej Mazurkiewicz (I Społeczne LO Zamość , I LO Zamość,  Społeczna SP i I Społeczne Gimnazjum Zamość)

– Pani Mirosława Podhajny (I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu i I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskie w Zamościu)

– Pan Jacek Podkościelny (I Społeczne LO Zamość)

– Pani Anna Białkowska- Dzięgiel (ZSP nr 5 Zamość)

– Pani Maria Bubiłek (I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu i I Liceum Ogólnokształcące)

– Pani Marta Dynowska (1 LO Zamość)

– Ks. Jerzy Frankiewicz (1 LO Zamość)

– Pan Andrzej Gdański (ZSP nr 1 Zamość)

– Pani Anna Gęborys (3 LO Zamość)

– Pani Maria Hałasa (3 LO Zamość)

– Pan Adam Maślany (ZSP nr 2 Zamość)

– Pani Bernarda Paszko (3LO Zamość)

– Pan Krzysztof Siek (ZSP nr1 Zamość)

– Pan Leszek Stempel (ZSP nr 1 Zamość)

– Pani Małgorzata Twardziszewska (1 LO Zamość)

– Pan Zenon Ważny (ZSP nr1 Zamość)

– Pani Joanna Wójcik (2 LO Zamość)

Uczniowie nagrodzeni w konkursach artystycznych:

2 miejsce – XVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moja rodzina w kolorach świata”- Gabriela Belina (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zamościu)

Międzynarodowy Konkurs Fashion Designer Awards 2019- Franciszek Drozdowski (SP 3 Zamość)

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Lotniczej „Skrzydła nad Kazimierzem”- Zuzanna Gałan (SP 7 Zamość)

VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Pejzaże Mistyczne”- Anna Grudzinska (SP 3 Zamość)

1 miejsce – XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Malowane Poezją”- Magdalena Krawczuk (MDK Zamość)

III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “Moje miasto- moja duma”: nagroda główna: Julia Magdziak (Przedszkole Nr9 Zamość), 3 miejsce: Monika Niemczuk (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zamościu)

Konkurs magazynu „Press” – Grand Press Photo- Kacper Nowak (1 LO Zamość)

Nagroda główna – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioł w za dużych butach” , I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „100 Miejscowości Niepodległej” oraz w konkursie  „Pocztówka z mojej miejscowości”, II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „100 Lecie Odzyskania Niepodległości Polskim” oraz w konkursie „Koleżanko, kolego – pokaż, co w twojej miejscowości jest najpiękniejszego”: Oliwia Sawicka (Przedszkole Nr1 Zamość)

1 miejsce w 29. Ogólnopolskim Literackim Konkursie im. Jana Parandowskiego: Maria Terlecka (SP 6 Zamość)

1 miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “Przedszkolak sprawny, zdrowy, do zabawy zawsze gotowy”: Wiktoria Wójtowicz (Przedszkole Nr 12 Zamość)

1 miejsce w  Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “Przedszkolak sprawny, zdrowy, do zabawy zawsze gotowy”; Anna Wróbel (Przedszkole Nr 12 Zamość)

III Nagrody w XI Ogólnopolskim Konkursie Maluarskim „Siedem Grzechów Głównych” – Dąbrowa Górnicza: Emilia Zaręba (MDK Zamość)

I miejsce- Złoty Dyplom w Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek – Rzeszów: chór szkolny (1 LO Zamość)

Uczniowie nagrodzeni w konkursach sportowych:

2 miejsce w Mistrzostwach Polski w Kata Jiu – Jitsu Goshin – Ryu oraz III miejsca w Mistrzostwach Polski Jiu-Jitsu Goshin Ryu w Grapplingu: Piotr Godzisz (2 LO Zamość)

Vicemistrz Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia LZS: Patryk Krupa (ZSP 1 Zamość) 

Vicemistrz Polski Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży: Julia Oberda (ZSP 1 Zamość)

2 miejsce w grze podwójnej chłopców – XXV Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego „Sprawni Razem” – Tomasz Repeć (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zamościu)                                        

3 miejsce w Ogólnopolskich Biegach Przełajowych ZSS  „Sprawni Razem”: Krystyna Potyrańska (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zamościu)

Nauczyciele opiekunowie wychowanków przedszkoli i placówek oświatowych:

– Pani Magdalena Majer (MDK Zamość)

– Pani Wioletta Brzozowska (MDK Zamość)

– Pani Katarzyna Łagoźny (Przedszkole Miejskie Nr 12 w Zamościu)

– Pani Renata Mulawa (Przedszkole Miejskie Nr 9 w Zamościu)

– Pani Anna Fałaga (Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu)

– Pani Bożena Gil (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zamościu)

– Pani Joanna Sudołowicz (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zamościu)

– Pan Michał Toczyński (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zamościu)

( inf. i fot. UM Zamość)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *