Zamojskie Starostwo Powiatowe z nową siedzibą

Po blisko 20 latach Starostwo spełni swoje marzenie i przeniesie się w nowe miejsce. Takie informacje otrzymaliśmy podczas dzisiejszej konferencji prasowej w prawie już byłej siedzibie przy ul. Przemysłowej w której udział wzięli starosta Stanisław Grześko, poseł Sławomir Zawiślak oraz przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Rusztyn.

Po pół roku starań udało się pozyskać budynek przy ulicy Partyzantów 3 czyli budynek zamojskiej Delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Obiekt już niebawem ma stać się własnością Powiatu, a same przenosiny mają się odbyć już w przyszłym roku.

Przeprowadzka – jak powiedział poseł Zawiślak – zdecydowanie poprawi komfort interesantów urzędu.

Konferencja była również okazją po podsumowania działań Powiatu jak chociażby pozyskanie dofinansowania na sprzęt medyczny dla szpitala w Szczebrzeszynie oraz przekształcenia Dom Samotnej Matki w Łabuniach w placówkę ogólnopolską, gdzie mogłyby znaleźć swoje miejsce Polki z dziećmi aktualnie przebywające na emigracji.

Wielka przeprowadzka zamojskiego starostwa – konferencja prasowa

Konferencja prasowa z udziałem starosty zamojskiego Stanisława Grześko, posła Sławomira Zawiślaka oraz przewodniczącego Rady Powiatu Krzysztofa Rusztyna dotycząca zmiany siedziby starostwa

Opublikowany przez Życie Zamościa Piątek, 24 maja 2019
Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *