Zamojskie Starostwo Powiatowe z nową siedzibą

Po blisko 20 latach Starostwo spełni swoje marzenie i przeniesie się w nowe miejsce. Takie informacje otrzymaliśmy podczas dzisiejszej konferencji prasowej w prawie już byłej siedzibie przy ul. Przemysłowej w której udział wzięli starosta Stanisław Grześko, poseł Sławomir Zawiślak oraz przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Rusztyn.

Po pół roku starań udało się pozyskać budynek przy ulicy Partyzantów 3 czyli budynek zamojskiej Delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Obiekt już niebawem ma stać się własnością Powiatu, a same przenosiny mają się odbyć już w przyszłym roku.

Przeprowadzka – jak powiedział poseł Zawiślak – zdecydowanie poprawi komfort interesantów urzędu.

Konferencja była również okazją po podsumowania działań Powiatu jak chociażby pozyskanie dofinansowania na sprzęt medyczny dla szpitala w Szczebrzeszynie oraz przekształcenia Dom Samotnej Matki w Łabuniach w placówkę ogólnopolską, gdzie mogłyby znaleźć swoje miejsce Polki z dziećmi aktualnie przebywające na emigracji.

Wielka przeprowadzka zamojskiego starostwa – konferencja prasowa

Konferencja prasowa z udziałem starosty zamojskiego Stanisława Grześko, posła Sławomira Zawiślaka oraz przewodniczącego Rady Powiatu Krzysztofa Rusztyna dotycząca zmiany siedziby starostwa

Opublikowany przez Życie Zamościa Piątek, 24 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.