Festiwalowy wieczór z piosenką historyczną i filmową

Dzisiaj (17 sierpnia) w ramach 6. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią” zamościanie i turyści uczestniczyć mogli w wyjątkowym wieczorze. Na Rynku Wodnym znane i lubiane piosenki zagrał i zaśpiewał Piotr Piecha.

Piotr Piecha jest aktorem teatralnym i filmowym, absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, od 1987 występuje na deskach Teatru Ludowego w Krakowie.

Tymczasem już jutro (18 sierpnia) o godz. 20 odbędzie się uroczysta gala festiwalowa, którą uwieczni występ zespołu Raz Dwa Trzy.

Koncert będzie muzyczną podróżą w której lider zespołu-  Adam Nowak – na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

Raz Dwa Trzy to zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie.

Pełna relacja video poniżej

Wieczór z piosenką historyczną i filmową w wykonaniu Piotra Piechy, aktora Teatru Ludowego w Krakowie

Opublikowany przez Życie Zamościa Piątek, 17 sierpnia 2018

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *