15.11.2013 r. MAGICZNE SCENERIE – wystawa fotografii – autor Mariusz Olszowski

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne oraz Centrum Kultury Filmowej Stylowy zaprosiło już w piątek (15 listopada) na godzinę 17:00 na kolejny wernisaż fotograficzny!

Magiczne scenerie połyskujące w porannym świetle, które rozpala stare, przedwieczne mury i finezyjnie zaznacza kory starych drzew, a opadająca mgła otula czule miejsca wypełnione niesłychaną tajemniczością. Przekazanie chociaż odrobinę tych krótkich chwil poprzez aparat jest nieustannym pragnieniem, które nigdy się nie kończy, ciągle zachwyca i odnawia przy następnym obcowaniu. Doznajemy jedności, harmonii z tym, co jest nierozdzielne i potrzebne do wspólnego istnienia.
Szukam miejsc, które nie pozwalają zapomnieć o przeszłości, szukam “opowiadania” o tym co było, a nie powinno odejść w zapomnienie… Przenieśmy się choć na chwilę, między wiekowe kamienice i uliczki, w ciszę zakłóconą tylko szumem wiatru, szeleszczących liści i własnych myśli.
Mariusz Olszowski
Słowo wstępne powiedział Prezes senior Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego Stanisław Orłowski, który określił temat wystawy jako wiecznie magiczny i pogratulował autorowi spojrzenia na temat.
Wszyscy fotografujący – tak ogólnie, mogą zobaczyć dobry warsztat fotograficzny i wyczucie piękna i magii mgły.

Zapraszamy na wystawę do CKF Stylowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.