Zamość bierze udział w plebiscycie Top Atrakcje – ZAGŁOSUJ !

Miasto Zamość  walczy o wygraną w kategorii „Miejscowość z klimatem” w plebiscycie Top Atrakcje, organizowanym przez portal polskieszlaki.pl Po raz kolejny wybieramy najpiękniejsze atrakcje turystyczne w Polsce na dany rok. To siódma edycja plebiscytu.

Plebiscyt Top Atrakcje przeprowadzany jest w dwóch etapach – eliminacje i głosowanie finałowe.
W eliminacjach biorą udział atrakcje wytypowane przez redakcję portalu z uwzględnieniem typów Internautów. Podczas głosowania Internauci wyłonią dwie najlepsze atrakcje w poszczególnych podkategoriach.
Drugi etap plebiscytu to głosowanie finałowe, w którym wyłonione zostają najlepsze atrakcje w poszczególnych kategoriach – Top Atrakcje. Głosować może każdy Internauta, nie jest wymagana rejestracja.

GŁOSUJEMY TU

Eliminacje odbywają się w terminie od 24 kwietnia 2018 do 8 maja 2018.
Finał – od 9 maja 2018 do 23 maja 2018

Kategorie Top Atrakcji

  • Parki Rozrywki (podkategorie: parki miniatur, dinoparki, parki tematyczne, lunaparki i parki wodne, ogrody zoologiczne)
  • Miasta i miejscowości (podkategorie: duże miasta, nadbałtyckie kurorty, miejscowości z klimatem, miejscowości górskie, ratusze miejskie)
  • Zamki i pałace (podkategorie: zamki krzyżackie, zamki jurajskie, zamki dolnośląskie, zamki w dużych miastach, perełki małych miejscowości, dolina pałaców i ogrodów, pałace)
  • Różne atrakcje (podkategorie: skanseny, muzea, podziemia, kolejki górskie i nizinne, obiekty sakralne)
  • Krajobrazy (podkategorie: pasma górskie, szczyty, regiony, jeziora, parki narodowe)
Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *