Zamojskie PGK na V miejscu w Polsce!

W tegorocznej edycji Rankingu organizowanego przez magazyn Strefa Gospodarki i Dziennik Gazeta Prawna Spółka zaklasyfikowała się na V miejscu.

Ranking miał na celu przedstawienie czołówki branży komunalnej, wyróżnienie najlepszych w niej przedsiębiorstw, ale przede wszystkim pokazanie opinii publicznej podstawowych informacji związanych z branżą usług komunalnych w naszym kraju.

PGK Zamość wyprzedziło m.in Zakład Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Poznaniu, Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zawierciu czy Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej PGK „Żyrardów” Sp. z o.o.

Kapituła rankingowa, która bardzo wysoko oceniła naszą działalność w skali kraju, oceniała nas pod względem inwestycji realizowanych przez spółkę. Oceniała też czynniki ekonomiczne, kadrowe, prowadzoną przez nas edukację ekologiczną, a także wszechstronność takich inicjatyw podejmowanych na rzecz współpracy z lokalnym środowiskiem.

Jest to ogromne wyróżnienie dla naszej firmy, dla Pani Prezes Małgorzaty Bzówki i całej kadry kierowniczej PGK. Za naszym sukcesem stoi każdy z pracowników zatrudnionych w PGK Zamość, któremu dziękujemy.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *