Mikołajki z Klubem Tenisowym Return Zamość

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu 7 grudnia odbyły się po raz czwarty Mikołajki z Klubem Tenisowym Return Zamość . Do zabawy z Mikołajem i pierwszymi krokami z tenisem ziemnym zaproszono przedszkola z Zamościa , przedszkole nr 2,4,5,6,7,8,12,13,14,15, Słoneczko, Figielkowo.

Zabawy i pierwsze kroki z tenisem ziemnym, w których uczestniczyły dzieci to bieg przez drabinkę, slalom z rakietą i piłeczką do tenisa, strzał na bramkę. Dużo radości sprawiało dzieciom spotkanie z ,,Jogusiem” ze Spółdzielni Mleczarskiej Krasnystaw czy też ze ,, Śmietnikiem ” z PGK Zamość, który rozdawał balony.
Na zakończenie sportowych zmagań każda z grup mogła powiesić parę baniek do wspólnego ubrania choinki i mogła zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem , oczywiście dzieci otrzymały prezenty od św.Mikołaja.

Mikołajki z Klubem Tenisowym Return Zamość otworzył Prezes Zarządu: Jacek Podkościelny, uczestniczyli; Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu: Małgorzata Bzówka , Dyrektor Wydziału Oświaty: Agnieszka Kowal , Przewodniczący RM Jan Matwiejczuk, Zenon Orechwo OSiR Zamość, Janusz Kawałko Prezes Honorowy Klubu Tenisowego Return Zamość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *