Mikołajki z Klubem Tenisowym Return Zamość

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu 7 grudnia odbyły się po raz czwarty Mikołajki z Klubem Tenisowym Return Zamość . Do zabawy z Mikołajem i pierwszymi krokami z tenisem ziemnym zaproszono przedszkola z Zamościa , przedszkole nr 2,4,5,6,7,8,12,13,14,15, Słoneczko, Figielkowo.

Zabawy i pierwsze kroki z tenisem ziemnym, w których uczestniczyły dzieci to bieg przez drabinkę, slalom z rakietą i piłeczką do tenisa, strzał na bramkę. Dużo radości sprawiało dzieciom spotkanie z ,,Jogusiem” ze Spółdzielni Mleczarskiej Krasnystaw czy też ze ,, Śmietnikiem ” z PGK Zamość, który rozdawał balony.
Na zakończenie sportowych zmagań każda z grup mogła powiesić parę baniek do wspólnego ubrania choinki i mogła zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem , oczywiście dzieci otrzymały prezenty od św.Mikołaja.

Mikołajki z Klubem Tenisowym Return Zamość otworzył Prezes Zarządu: Jacek Podkościelny, uczestniczyli; Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu: Małgorzata Bzówka , Dyrektor Wydziału Oświaty: Agnieszka Kowal , Przewodniczący RM Jan Matwiejczuk, Zenon Orechwo OSiR Zamość, Janusz Kawałko Prezes Honorowy Klubu Tenisowego Return Zamość.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *