„Szkoła z TVP” w zamojskiej Siódemce

Pani Aleksandra Luchowska-Bartnik jest nauczycielką matematyki w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Zamościu. W swojej pracy wychodzi poza ramy tradycyjnego nauczania, angażując się w akcje i przedsięwzięcia zarówno lokalne jak i ogólnopolskie. Odważnie podjęła też wyzwania stawiane przez nauczanie zdalne i rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską. Cyklicznie prowadzi lekcje matematyki w ramach projektu „Szkoła z TVP”, który jest wspólną inicjatywą MEN oraz Telewizji Polskiej. Wszystkie wyemitowane na antenie lekcje są również dostępne na vod.tvp.pl oraz na stronie szkolaztvp.

Pani Luchowska-Bartnik ma na swoim koncie zawodowe sukcesy. Jej uczniowie zdobywają tytuły laureatów i finalistów w różnych konkursach. W roku szkolnym 2017/2018 Pani Aleksandra została laureatem konkursu organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i otrzymała tytuł „Nauczyciela-Innowatora”. Nauczycielka była też koordynatorką programu edukacyjnego „Być jak Ignacy” przeznaczonego dla dzieci ze szkół podstawowych. Jej innowacyjne metody pracy, nowoczesne lekcje oraz realizowane projekty są niezwykle cenione przez uczniów i rodziców.

( materiał nadesłany)

Advertisements

One thought on “„Szkoła z TVP” w zamojskiej Siódemce

  • 7 maja 2020 o 18:37
    Permalink

    Szkoła z tvp jest obowiązkową pozycją mojego dziecka każdego dnia. Prosta forma nauczania, prezentowana przez nauczyciela to moim zdaniem dobre uzupełnienie materiałów dostarczanych mailowo przez jego szkołę.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *