„Szkoła z TVP” w zamojskiej Siódemce

Pani Aleksandra Luchowska-Bartnik jest nauczycielką matematyki w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Zamościu. W swojej pracy wychodzi poza ramy tradycyjnego nauczania, angażując się w akcje i przedsięwzięcia zarówno lokalne jak i ogólnopolskie. Odważnie podjęła też wyzwania stawiane przez nauczanie zdalne i rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską. Cyklicznie prowadzi lekcje matematyki w ramach projektu „Szkoła z TVP”, który jest wspólną inicjatywą MEN oraz Telewizji Polskiej. Wszystkie wyemitowane na antenie lekcje są również dostępne na vod.tvp.pl oraz na stronie szkolaztvp.

Pani Luchowska-Bartnik ma na swoim koncie zawodowe sukcesy. Jej uczniowie zdobywają tytuły laureatów i finalistów w różnych konkursach. W roku szkolnym 2017/2018 Pani Aleksandra została laureatem konkursu organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i otrzymała tytuł „Nauczyciela-Innowatora”. Nauczycielka była też koordynatorką programu edukacyjnego „Być jak Ignacy” przeznaczonego dla dzieci ze szkół podstawowych. Jej innowacyjne metody pracy, nowoczesne lekcje oraz realizowane projekty są niezwykle cenione przez uczniów i rodziców.

( materiał nadesłany)

One thought on “„Szkoła z TVP” w zamojskiej Siódemce

  • 7 maja 2020 o 18:37
    Permalink

    Szkoła z tvp jest obowiązkową pozycją mojego dziecka każdego dnia. Prosta forma nauczania, prezentowana przez nauczyciela to moim zdaniem dobre uzupełnienie materiałów dostarczanych mailowo przez jego szkołę.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *