Tour de Pologne 2022 w Zamościu – utrudnienia drogowe

Kierowcy, którzy w najbliższą niedzielę będą przemieszczali się ulicami Zamościa, muszą przygotować się na utrudnienia. 31 lipca br. ulicami naszego miasta przejadą kolarze wyścigu Tour de Pologne 2022. Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń policjantów oraz innych osób wyznaczonych do zabezpieczenia wyścigu.

31 lipca 2022 roku w Zamościu odbędzie się jeden z etapów wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Z tego względu pojawią się utrudnienia dla mieszkańców i kierowców, którzy w tym dniu zaplanowali przyjazd do naszego miasta. Część ulic zostanie wyłączona z ruchu na czas wyścigu lub będzie nieprzejezdna, dlatego zwracamy się o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń policjantów oraz innych osób wyznaczonych do jego zabezpieczenia.

Uczestnicy wyścigu pojawią się na terenie powiatu zamojskiego tuż po godzinie 15-tej. Kolarze dwukrotnie przejadą pętlę ulicami: Lipska, Orląt Lwowskich, Odrodzenia, Wyszyńskiego, Prosta, Namysłowskiego, Powiatowa, Sikorskiego, Lubelska, Piłsudskiego, Łukasińskiego, Okopowa, Żdanowska. Zakończenie wyścigu nastąpi około godz. 17.00 na ulicy Piłsudskiego przy skrzyżowaniu z ulicą Okrzei, gdzie wyznaczono metę dla uczestników Tour de Pologne.

Trasa, którą będzie przemieszczał się peleton zostanie wyłączona z ruchu w godzinach 15.00 – 17.00. Dodatkowo utrudnienia dla kierowców będą dotyczyły ulic przyległych do trasy przejazdów. Po zakończonym wyścigu ruch zostanie przywrócony.

starszy aspirant Katarzyna Szewczuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.