Programuj z POWEREM czyli szkolenia z Funduszy Europejskich

Już 29 września w sali konferencyjnej  Centrum Kultury Filmowej Stylowy odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości przekwalifikowania się na szeroko pojęty zawód programisty. Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in., na czym polega projekt PROGRAMATOR i jak można z niego skorzystać.

W najbliższych latach zarówno w Polsce, jak i w innych krajach na rynku pracy będzie brakować nawet 1 milion programistów. Program Wiedza Edukacja Rozwój daje szansę na zrobienie pierwszego kroku. W ramach projektu PROGRAMATOR osoby, które nie mają doświadczenia w branży informatycznej będą mogły uzyskać nieoprocentowane pożyczki (max. 18 000 zł) na odbycie kursu, który pozwoli im zdobyć niezbędną wiedzę oraz umiejętności wymagane w karierze zawodowej programisty. Po skończonym kursie każdy, kto znajdzie pracę w branży IT, będzie mógł starać się o całkowite umorzenie pożyczki.

Na spotkaniu omówione zostaną pozostałe formy szkoleń, z których możesz skorzystać ze wsparciem Funduszy Europejskich.

Spotkanie kierujemy do wszystkich zainteresowanych zdobyciem nowego zawodu, przekwalifikowaniem się oraz podniesieniem swoich kompetencji zawodowych.

Program szkolenia

9.30 – 10.00 Rejestracja

10.00 – 10.15 Oferta sieci PIFE

10.15 – 10.30 Wstępne informacje o Funduszach Europejskich

10.30 – 11.30 Programuj z POWEREM

11.30 – 11.45 Przerwa kawowa

11.45 – 12.30 Pozostała oferta szkoleniowa z Funduszy Europejskich

12.30 – 13.00 Konsultacje indywidualne

 

Formularz rejestracyjny na spotkanie znajdziecie TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *