Kandydaci będą debatować

Na piątek, 28 września w hotelu Artis w Sitańcu zaplanowano kolejne spotkanie członków Unii Szefów Firm Zamojszczyzny. Ważnym i bardzo ciekawym punktem tego wydarzenia będzie debata z udziałem kandydatów na stanowisko Prezydenta Zamościa. Udział w niej potwierdziło troje z czworga kandydatów. Jeżeli  poseł Jarosław Sachajko zdoła zmienić swój terminarz to także pojawi się na debacie.

Debata ma charakter zamknięty (bez udziału publiczności) i dotyczyć będzie wyłącznie tematyki gospodarczej i wizji rozwoju miasta. Zaproszenie na debatę otrzymali tylko przedstawiciele mediów.

Prognozowany porządek spotkania20

15:15 – 15:30 – Otwarcie spotkania, sprawy statutowe, Kwadrans Gospodarczy

15:30 – 17:00 – DEBATA KANDYDATÓW NA URZĄD PREZYDENTA MIASTA ZAMOŚĆ – temat: PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ I ROZWÓJ GOSPODARCZY ZAMOŚCIA

17:10 – 19:30 – “Biznes Lubelskie 2018” – Podczas wydarzenia pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego przedstawią możliwości atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych. Z kolei lokalny przedsiębiorca – Grzegorz Gruza, Wiceprezes Bon Appetit Sp. z o.o. opowie jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie. O tym jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i siebie podczas publicznych wystąpień, rozmów biznesowych i kontaktów z mediami poprowadzi Anna Dąbrowska, wielokrotnie nagradzana i wyróżniana dziennikarka TVP3 Lublin.

Zakończeniem spotkania będzie wspólna kolacja.

Partnerem naszego spotkania jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

(na podst. inf. Unii Szefów Firm Zamojszczyzny)

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *