V Edycja wieczoru dobroczynności oddam w hotelu Artis & Spa za nami

Wychowankowie, Pracownicy i Sympatycy Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu spotkali się na imprezie charytatywnej pn.”odDAM”. W tym roku środki pozyskane podczas Wieczoru Dobroczynności posłużą dofinansowaniu kosztów dowozu do placówek Stowarzyszenia.
Wśród zaproszonych gości byli m.in. Viceprezydent Pani Magdalena Dołgan, Radna Rady Miasta Zamość pani Marta Pfeifer, Mariusz Paszko Dyrektor Zamojskiego Szpitala Niepublicznego i wielu naszych przyjaciół, którzy wspierają nas od pierwszej edycji.
W tym roku Wieczór poprowadzili Pani Anna Siwczuk z Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu w towarzystwie uczniów Dawida Kusztykiewiwicza i Kacpra Jarmoluka. Na początku wszystkich zebranych przywitała Maria Król – Przewodnicząca Stowarzyszenia dziękując wszystkim za przybycie i zachęcając do czynienia dobra bliźnim. Głos zabrał również wychowanek, a obecnie pracownik Stowarzyszenia – Michał Król, który
w swojej krótkiej prezentacji przedstawił nowe możliwości wspierania Stowarzyszenia w internecie.
W odsłonach artystycznych wystąpili: Pani Ewa Maziarz (wokalistka), Chór Ziemi Zamojskiej „Contra”, solista Mariusz Mądrzak wraz z akompaniatorem Arkadiuszem Rozmusem, wolontariusze europejscy z Gruzji, Hiszpanii i Ukrainy.
Głównym artystycznym punktem Wieczoru była sztuka pantomimiczna pt.: „Muzyka serca”. W niezwykłą podróż do krainy wyobraźni zabrali nas wychowankowie Niepublicznego Przedszkola Specjalnego i uczniowie Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu pod kierunkiem Pani Barbary Różańskiej i pana Jacentego Pietrasia.
W przerwach pomiędzy występami zebrani goście mogli nabyć biżuterię i rękodzieło przekazane przez darczyńców bądź wykonane przez uczniów Zespołu Szkół „Krok za krokiem”, uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej

„Krok za krokiem” w Zamościu i Biłgoraju oraz Środowiskowego Domu Samopomocy „Krok dalej” w Białobrzegach. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie i liczne przybycie.
(info.”Krok za Krokiem” w Zamościu)

Zebrano kwota 7,500 zł.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *