Po raz dziewiąty w Zamościu Targi Pracy i Edukacji

22 maja 2024r. w siedzibie Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomiczna im. Jana Zamoyskiego w Zamościu odbyły się Targi Pracy i Edukacji. Wydarzenie zostało zorganizowane wspólnie przez zamojską Uczelnię, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu.

Targi Pracy i Edukacji były okazją do prezentacji oferty edukacyjnej zamojskich szkół i promocji jednostek tworzących nowe miejsca pracy na naszym terenie. Przedsięwzięcie służyło też wymianie doświadczeń i nawiązaniu współpracy pomiędzy zamojskimi placówkami oświatowymi, a przedstawicielami otoczenia społecznego.

Wydarzeniu towarzyszyły warsztaty oraz konsultacje z doradcami zawodowymi. Uczestnicy Targów będą mogli m.in. spotkać się z doradcą zawodowym Panią Agnieszką Piętak-Faryną z WUP i wysłuchać prelekcji pt. „Odkrywamy siebie – jak zaplanować karierę zawodową". O swojej pasji do zabytkowych  samochodów opowie, kolekcjoner Kacper Chomicki uczeń klasy IV Technikum Informatycznego ZSP nr 4 w Zamościu.

Patronat honorowy nad przedsięwzięciem sprawował Prezydent Miasta Zamość Rafał Zwolak

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

info/ Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna im.Jana Zamoyskiego

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *