Marsz dla Życia i Rodziny – ,,Jestem za życiem i rodziną”.

Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich i Duszpasterstwo Rodzin zapraszały co roku na Marsz dla Życia i Rodziny w Zamościu. W tym roku, ze względu na obostrzenia związane z pandemią CVOVID – 19 nie będzie możliwe przeprowadzenie Marszu.

Ks. Maciej Lewandowski, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Diecezjalnej w Zamościu zaprasza do zamanifestowania swojego poparcie dla życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

Ponieważ w tym roku, ze względu na obostrzenia związane z pandemią, nie będzie możliwe przeprowadzenie Marszu dla życia i rodziny, dlatego zapraszamy wszystkich do wyrażenia poparcia dla życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz rodziny poprzez:

  1. Udział we Mszy św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Mariana Rojka w kościele Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu 31 maja o godz. 16.00 także poprzez transmisję internetową
  2. Podjęcie wyzwania, aby przejść, przebiec lub przejechać na rowerze jak najwięcej kilometrów „dla życia i rodziny”. Można to zrobić:
    – dołączając do rywalizacji na Endomodo:

    – Wpisując się do klubu na Strava:
  3. Opowiedzenie się za życiem poprzez wypełnienie formularza. Znacznik tylko z Twoim imieniem i miejscowością zostanie umieszczony na specjalnej mapie google:

Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *