Demolka na Rynku Solnym

W nocy z soboty na niedzielę kierowca BMW wjechał w grupę pieszych na Rynku Solnym w Zamościu. Policja zatrzymała już mężczyzn, którzy podróżowali w feralnym aucie.

–   O godz 0,40 z soboty na niedzielę doszło do zdarzenia. Samochód osobowy marki BMW wjechał w grupę osób a następnie w mienie miejskie w postaci ławek , wystawy tam znajdującej się, Wszystko to zostało w sposób właściwy zarejestrowane  przez operatora monitoringu , natychmiast została powiadomiona policja. Strażnicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i dalsze czynności przejęła policja poinformował nas  –  Marian Puszka, komendant zamojskiej Straży Miejskiej.

Po zdarzeniu pojazd odjechał z miejsca. W związku z tą sprawą zatrzymano trzech mieszkańców Zamościa w wieku od 20 di 37-lat, którzy podróżowali bmw. Pod zarzutem narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia innych osób oraz uszkodzenia mienia trafili do policyjnego aresztu.
Pracujący nad sprawą policjanci zwracają się do osób, które były uczestnikami zdarzenia, jak również świadków o kontakt z policją. Telefon do dyżurnego zamojskiej policji (84) 677-14-17 lub 997.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.