Udane starty łuczników KS „AGROS” Zamość

Bardzo udane starty łuczników KS „AGROS” Zamość podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Indywidualnie brązowe medale zdobyli Julia Oberda wśród kobiet i Andrzej Neścior wśród mężczyzn.

Oboje zdobyli też brązowy medal w mikście: II miks w składzie Anna Ferens i Bartłomiej Ostasz zajęli VIII miejsce. Srebrny medal zdobył zespół mężczyzn w składzie: Andrzej Neścior, Bartłomiej Ostasz, Jakub Momot i Piotr Momot.
Klubowo Agros sklasyfikowany został na II miejscu z dorobkiem 28 pkt. Równolegle z OOM odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych a w nich Andrzej Neścior zdobył złoty medal w strzelaniu na odległości 30 m, srebrny na 70 m a brązowe na 50 m i 60 m.
Julia Oberda zajęła IV na odległości 60 m i VI na 40 m. Bartłomiej Ostasz był V na dystansie 30 m. (info. KS „AGROS” Zamość)