Bezpłatne warsztaty – Jak zadbać o nasze dzieci, jak je wspierać?

Wszyscy mamy nieograniczony dostęp do Internetu a rzadkością jest spotkanie dziecka, które nie posiada własnego smartfonu. Gry komputerowe takie jak Minecraft, Fortnite, Counter-Strike: Global Offensive (CS GO), Grand Theft Auto (GTA), aplikacje – Instagram, Tik-Tok, Snapchat stają się powszechną formą spędzania czasu wśród dzieci i młodzieży (zresztą nie tylko).

Jako rodzice często jesteśmy, albo nazbyt krytyczni albo „przymykamy oko” na taki sposób spędzania czasu przez nasze dzieci. Jak zachowywać się odpowiedzialnie? Jak zadbać o nasze dzieci, jak je wspierać?

Na warsztatach dowiecie się: na czym polega fenomen aplikacji, czym są uzależnienia behawioralne i jak powstają, jakie są czynniki ryzyka i czynniki chroniące przed uzależnieniami, czym są 4 filary „Dobrej Obecności”, jak przeprowadzić naradę rodzinną dotyczącą zasad korzystania z urządzeń elektronicznych.

Będziecie mogli podzielić się swoimi doświadczeniami i wysłuchać pomysłów innych rodziców.

Zapraszamy na warsztaty dla rodziców, opiekunów i nauczycieli – 3 grudnia 2022 r., godziny 10:00-17:00, Książnica Zamojska ul. Kamienna 20.

Zapewniamy poczęstunek i obiad.

obowiązują zapisy: 609118119, rodzice@pracowniaedukacji.pl

www.FB.com/WspieramyRodzicow

Wstęp wolny. Projekt współfinansowany przez Miasto Zamość.

Wydarzeni na FB: https://fb.me/e/3bySXsja8

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *