XIII Przegląd Dorobku Artystycznego Przedszkoli Zamojskich

W hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji 30 maja o godz.13 rozpoczął się XIII Przegląd Dorobku Artystycznego Przedszkoli Zamojskich. W przeglądzie uczestniczyło 14 zamojskich przedszkoli . Występy dzieci podzielone były na 4 części. Dzieci tańczyły układy i tańce do piosenek i muzyki tematycznie związanymi z 4 porami roku. Nauczyciele wraz dziećmi zaprezentowały przed zebraną publicznością i swoimi rówieśnikami przygotowane występy artystyczne pod hasłem “Wiosna, lato, jesień, zima i zabawa się zaczyna”. Organizatorami były przedszkola miejskie nr 1, 2 i 7.

 

Advertisements

2 thoughts on “XIII Przegląd Dorobku Artystycznego Przedszkoli Zamojskich

 • 31 maja 2017 o 16:54
  Permalink

  … przepiękne widowisko na długo pozostanie w naszej pamięci, uśmiech dzieci mówi wszystko. Panie Dyrektor z Przedszkoli Miejskich Nr 1, 2 , 7 …. jesteście nie do pokonania , dalszych sukcesów i samych powodów tylko do radości … dziękujemy

  Odpowiedz
 • 31 maja 2017 o 19:34
  Permalink

  Jestem pod ogromnym wrażeniem tego przedsięwzięcia. Ogrom pracy włożony w przygotowanie tego wspaniałego spektaklu wszystkich nauczycieli tańczących grup Przepiękna scenografia….. cóż za pomysłowośc i kreatywnośc organizatorów. Gratuluję i życzę dalszych tak wspaniałych imprez.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *