„Queen Symfonicznie” w Zamościu

Zapraszamy na Niezapomniany Koncert„Queen Symfonicznie” w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR w Zamościu!

12 października 2024, godz. 19:00 – przeżyj magię muzyki Queen w symfonicznej odsłonie!

Dołącz do nas w tej wyjątkowej podróży muzycznej, gdzie legenda rocka, zespół Queen, spotyka się z majestatem muzyki symfonicznej. „;Queen Symfonicznie” to nie tylko koncert; to pełny emocji, audio-wizualny spektakl, który przeniesie Cię w świat nieśmiertelnych hitów Freddiego Mercury’ego i jego zespołu w zupełnie nowej aranżacji.

Krótka historia projektu

Queen Symfonicznie to absolutny fenomen! Projekt pierwotnie zaplanowany przez Janka Niedźwiedzkiego, twórcę chóru I orkiestry Alla Viena jako jednorazowy występ, przerodził się w spektakularną trasę koncertową, zdobywając serca ponad 200.000 widzów na ponad 400 koncertach. Muzycy często występują dwukrotnie w danej sali, tak było w wypełnionej po brzegi Filharmonii Śląskiej, Szczecińskiej, Wrocławskiej, Łódzkiej, Bałtyckiej, a także w Filharmonii Narodowej.

Co sprawia, że koncert „Queen Symfonicznie” jest wyjątkowy?

Niepowtarzalne aranżacje: Znane i kochane utwory Queen zyskują nowe życie dzięki symfonicznym interpretacjom.
Gwiazdy Sceny: Sebastian Machalski, wcielający się w rolę Freddiego Mercury’ego, oraz Darek Wawrzyniak, z jego mistrzowskimi solówkami na gitarze, zapewniają niezapomniane wrażenia. Każdy utwór to podróż przez różne spektrum emocji – od nostalgii po euforyczną radość.

Co mówią fani?

Nasze koncerty otrzymały entuzjastyczne recenzje od fanów z całej Polski:

Piotr z Częstochowy: „Byłem po raz 5ty na koncercie… za każdym razem bawię się jakbym był pierwszy raz… niesamowita energia i pasja płynąca ze sceny… doskonałearanżacje utworów Queen”

Waldemar z Bielsko-Białej: „Koncert mega ! a kind of magic! Pan Niedźwiecki fenomenalnie powadzi zespół. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Duże poczucie humoru i widać, że robi to z sercem i że jest wielkim fanem Queen. Pan Machalski się doskonale wciela w postać Freddiego. Wokalnie perfekcja ale ogólnie pochwały dla całego zespołu. Są genialni. Artyści przez duże A albo Q w tym wypadku.”

Renata z Lublina: „Koncert niesamowity. Przeżycie fantastyczne i jedyne w swoim rodzaju. Bawiłam się świetnie, jak zresztą cała widownia. Było pięknie! Gorąco polecam jeśli ktoś jeszcze się zastanawia. Warto warto, bardzo warto!”

Dlaczego warto być częścią „Queen Symfonicznie” ?

To nie tylko koncert – to uczta dla ducha i zmysłów. To szansa, aby na żywo doświadczyć ponadczasowej muzyki Queen w symfonicznej oprawie, która porusza, inspiruje i pozostaje w sercu na długo po ostatnich dźwiękach. A chór i orkiesrta Alla Vienna pod dyrekcją niesamowitego Jana Niedźwiedzkiego gwarantują te niezwykłe doznania.

Rezerwuj bilety już dziś!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się częścią muzycznej historii. „Queen Symfonicznie” to wydarzenie, które łączy pokolenia, przenosząc nas w świat, gdzie muzyka staje się uniwersalnym językiem emocji i wspomnień. Zapewniamy, że będzie to wieczór, który na długo zapadnie w pamięci.

Przygotuj się na niezapomniane wrażenia!

W naszym dwugodzinnym spektaklu każdy znajdzie coś dla siebie – od klasycznych hitów po mniej znane perełki. Pamiętaj też, że w tym koncercie bisy są najważniejsze. A dlaczego? Przekonać się o tym można tylko na żywo!

Zapraszamy!

Czekamy na Was, aby wspólnie celebrować muzykę, która zmieniła świat. Dołącz do nas i bądź świadkiem, jak klasyka rocka spotyka się z bogactwem muzycznej symfonii.

/Edma Art P.S.A. or.Krzysztof-Ściborsmall,

Advertisements
aktualności Zamość akcje charytatywne Zamość architektura Zamość atrakcje turystyczne Zamość baseny Zamość biegi uliczne Zamość biblioteki Zamość biznes Zamość dziedzictwo kulturowe Zamość eventy Zamość festiwale Zamość fitness Zamość galeria sztuki Zamość historia Zamość hotele Zamość imprezy kulturalne Zamość inicjatywy społeczne Zamość informacje Zamość inwestycje Zamość kino w Zamościu kluby muzyczne Zamość kluby sportowe Zamość koncerty muzyczne Zamość koncerty Zamość konferencje biznesowe Zamość kursy i szkolenia Zamość kawiarnie Zamość kulturalne Zamość lokalne firmy Zamość lokalne wiadomości Zamość maratony Zamość muzea Zamość muzeum Zamość noclegi Zamość oferty pracy Zamość organizacje pozarządowe Zamość parki Zamość pomoc społeczna Zamość portal informacyjny Zamość przedsiębiorstwa Zamość praca Zamość przewodnik po Zamościu projekcje filmowe Zamość rekonstrukcje historyczne Zamość restauracje Zamość rynek pracy Zamość siłownie Zamość spacery po Zamościu spektakle teatralne Zamość spotkania autorskie Zamość spotkania mieszkańców Zamość szkoły Zamość szlaki turystyczne Zamość targi biznesowe Zamość teatr w Zamościu turnieje sportowe Zamość uniwersytety Zamość wydarzenia edukacyjne Zamość wydarzenia historyczne Zamość wydarzenia kulturalne Zamość wydarzenia społeczne Zamość wydarzenia w Zamościu wiadomości z Zamościa wolontariat Zamość wykłady Zamość warsztaty artystyczne Zamość warsztaty Zamość wyścigi rowerowe Zamość wystawy artystyczne Zamość wystawy Zamość zabytki Zamościa zabytki Zamość zawody sportowe Zamość zamojska społeczność życie w Zamościu zwiedzanie Zamość Akademia Zamość radio zamość imprezy zamość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *