Seniorzy Agrosu z medalami

5 medali w tym trzy złota przywieźli zawodnicy zamojskiego klubu z Mistrzostw Polski Seniorów, które w dniach 23-25 sierpnia odbywały się w Radomiu.

Dominik Kopeć najlepszy w sprincie, aż dwukrotnie stawał na pierwszym miejscu podium.  200 metrów zawodnik pokonał w 20,88, a  100 metrów w 10,31.

Paweł Fajdek został mistrzem Polski w rzucie młotem. W najlepszej próbie młociarz  osiągnął 78,61 metra. Arkadiusz Rogowski zajął 3 miejsce z wynikiem 68,50, a czwarte miejsce w rzucie młotem wywalczył również zawodnik Agrosu Michał Mazur.

Brązowy krążek wywalczyła męska sztafeta 4×100 w składzie: Patryk Krupa, Przemysław Adamski, Michał Jakóbczyk oraz Dominik Kopeć.

Czwarte miejsce w rzucie młotem zajęła Aleksandra Śmiech z wynikiem 62,89 m.

Klub Sportowy „Agros” Zamość zajął 5 miejsce w klasyfikacji medalowej oraz 10 miejsce klasyfikacji punktowej z dorobkiem 280 punktów przy 13 osobostartach.