Seniorzy Agrosu z medalami

5 medali w tym trzy złota przywieźli zawodnicy zamojskiego klubu z Mistrzostw Polski Seniorów, które w dniach 23-25 sierpnia odbywały się w Radomiu.

Dominik Kopeć najlepszy w sprincie, aż dwukrotnie stawał na pierwszym miejscu podium.  200 metrów zawodnik pokonał w 20,88, a  100 metrów w 10,31.

Paweł Fajdek został mistrzem Polski w rzucie młotem. W najlepszej próbie młociarz  osiągnął 78,61 metra. Arkadiusz Rogowski zajął 3 miejsce z wynikiem 68,50, a czwarte miejsce w rzucie młotem wywalczył również zawodnik Agrosu Michał Mazur.

Brązowy krążek wywalczyła męska sztafeta 4×100 w składzie: Patryk Krupa, Przemysław Adamski, Michał Jakóbczyk oraz Dominik Kopeć.

Czwarte miejsce w rzucie młotem zajęła Aleksandra Śmiech z wynikiem 62,89 m.

Klub Sportowy „Agros” Zamość zajął 5 miejsce w klasyfikacji medalowej oraz 10 miejsce klasyfikacji punktowej z dorobkiem 280 punktów przy 13 osobostartach.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom.

( inf. i fot. KS Agros Zamość)

aktualności Zamość akcje charytatywne Zamość architektura Zamość atrakcje turystyczne Zamość baseny Zamość biegi uliczne Zamość biblioteki Zamość biznes Zamość dziedzictwo kulturowe Zamość eventy Zamość festiwale Zamość fitness Zamość galeria sztuki Zamość historia Zamość hotele Zamość imprezy kulturalne Zamość inicjatywy społeczne Zamość informacje Zamość inwestycje Zamość kino w Zamościu kluby muzyczne Zamość kluby sportowe Zamość koncerty muzyczne Zamość koncerty Zamość konferencje biznesowe Zamość kursy i szkolenia Zamość kawiarnie Zamość kulturalne Zamość lokalne firmy Zamość lokalne wiadomości Zamość maratony Zamość muzea Zamość muzeum Zamość noclegi Zamość oferty pracy Zamość organizacje pozarządowe Zamość parki Zamość pomoc społeczna Zamość portal informacyjny Zamość przedsiębiorstwa Zamość praca Zamość przewodnik po Zamościu projekcje filmowe Zamość rekonstrukcje historyczne Zamość restauracje Zamość rynek pracy Zamość siłownie Zamość spacery po Zamościu spektakle teatralne Zamość spotkania autorskie Zamość spotkania mieszkańców Zamość szkoły Zamość szlaki turystyczne Zamość targi biznesowe Zamość teatr w Zamościu turnieje sportowe Zamość uniwersytety Zamość wydarzenia edukacyjne Zamość wydarzenia historyczne Zamość wydarzenia kulturalne Zamość wydarzenia społeczne Zamość wydarzenia w Zamościu wiadomości z Zamościa wolontariat Zamość wykłady Zamość warsztaty artystyczne Zamość warsztaty Zamość wyścigi rowerowe Zamość wystawy artystyczne Zamość wystawy Zamość zabytki Zamościa zabytki Zamość zawody sportowe Zamość zamojska społeczność życie w Zamościu zwiedzanie Zamość Akademia Zamość radio zamość imprezy zamość