Promocja książki na 50-lecie kapłaństwa

Wczoraj (23 maja) w Książnicy Zamojskiej odbyło się spotkanie promocyjne książki „KAPŁAŃSKA DROGA Księdza Prałata Jana Zdzisława Ciżmińskiego”. W uroczystej promocji książki wzięło udział bardzo dużo osób, które w jakiś sposób spotkały na ,, swojej drodze” ks. Ciżmińskiego, czy to księża, urzędnicy, lekarze czy licznie zebrana rodzina lub parafianie z różnych parafii w których przebywał ksiądz Jan. Uroczystość promocji uświetniły występy – Chór Ziemi Zamojskiej “Contra” pod przewodnictwem Katarzyny Wasilewskie, harcerze.

Na książkę wydaną przy finansowym wsparciu Miasta Zamość składają się artykuły napisane przez członków rodziny prałata Ciżmińskiego, jego znajomych, przyjaciół, ludzi ze świata kultury, przedstawicieli wspólnot i ruchów religijnych, jest to jak powiedział ks. Prałat tylko skrót z jego dziewięciogodzinnego wywiadu.

Pozycję książkową dopełnia materiał faktograficzny na który składają się zdjęcia, skany dyplomów, wyróżnień czy podziękowań.

Wczoraj (23 maja) w Książnicy Zamojskiej odbyło się spotkanie promocyjne książki „KAPŁAŃSKA DROGA Księdza Prałata Jana Zdzisława Ciżmińskiego”

Wczoraj (23 maja) w Książnicy Zamojskiej odbyło się spotkanie promocyjne książki „KAPŁAŃSKA DROGA Księdza Prałata Jana Zdzisława Ciżmińskiego”

Opublikowany przez Życie Zamościa 24 maja 2018

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *