Pozwólmy Młodym Rozwinąć Skrzydła – VII Festiwal Talentów

W sali widowiskowej Klubu 3 Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu 5.04.2017 r. odbył się VII Festiwalu Talentów Młodzieży pod hasłem „Pozwólmy Młodym Rozwinąć Skrzydła” organizowanym przez Bursę Międzyszkolną Nr 1 w Zamościu przy współpracy Klubu 3 Batalionu Zmechanizowanego i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu.
Jury konkursowe oceniało 18 wykonawców (soliści i zespoły) w kategoriach:
muzyka i śpiew,
małe formy sceniczne (teatr, recytacja, kabaret, itp),
sztuki plastyczne i fotografia,
taniec i inne sztuki.

Wyróżnienia otrzymali: Michał Borowski z Bursy Międzyszkolnej Nr 2 w kategorii sztuki plastyczne i fotografia oraz Karol Saj i Szymon Powęska z ZSP Nr 2 w kategorii muzyka i śpiew.

Pierwsze miejsce w kategorii małe formy sceniczne (teatr, recytacja, kabaret, itp) otrzymał zespół PARADOS z ZSP Nr 1 za spektakl „Księżniczki Ekonomika”. W kategorii taniec i inne sztuki pierwsze miejsce otrzymał Karol Chmiel z ZSP Nr 3 za taniec „Brand New Kick”. Jury przyznało 2 pierwsze miejsca w kategorii muzyka i śpiew: Adrianie Różańskiej reprezentującej MDK za „Rannin” i Mateuszowi Antonow z I Społecznego LO za „Życia mała garść”.
Grand Prix festiwalu Jury przyznało Karolowi Chmiel.

W przerwie przed występem gościa festiwalu zamojskiej grupy Power Play odbylo sie spotkanie z osobami po przeszczepach nerek i rozmowa czy warto uczynić taki dar dla drugiej osoby.

Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk.

One thought on “Pozwólmy Młodym Rozwinąć Skrzydła – VII Festiwal Talentów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.