„Młodości i poezji czar” w Klubie Jazzowym KOSZ

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 wspaniale zaprezentowali się na niezwykłej, urokliwej scenie w Klubie Jazzowym KOSZ. Różnorodne klimaty piosenek, wzruszające i nastrojowe wykonania oraz bardzo serdeczna publiczność złożyły się na niepowtarzalny wieczór, pełen magii, ciepła i poezji. To młodzi artyści byli inicjatorami całego przedsięwzięcia. Mając przygotowany bogaty repertuar, od kilku miesięcy prosili o możliwość zaprezentowania się w gronie najbliższych i przyjaciół.

Dzięki uprzejmości Państwa Elżbiety i Grzegorza Obstów w dniu 12 czerwca o godzinie 18:00 uczniowie śpiewali i recytowali dla własnej publiczności w KOSZ-u. Wykonawcy zbierali gromkie oklaski od członków rodzin, nauczycieli, przyjaciół, absolwentów i uczniów Zespołu Szkół nr 2.

Na scenie wystąpili: Zuzanna Gałan kl. VIa, Franciszek Barnowski kl. Ib, Małgorzata Klimczuk, Kamila Świrska i Martyna Wiatr kl. IIb, Joanna Blaszka, Olga Krupa, Mateusz Mazur, Natalia Wojciechowska kl. IIIa.  Scenę ozdobiła wystawa prac plastycznych Kamili Świrskiej, przygotowanych pod kierunkiem pani Marty Słomianowskiej. Muzyczno-wokalnym przygotowaniem uczniów zajęła się pani Katarzyna Beda, która była również akompaniatorką, wykonawczynią jednej z piosenek oraz pełniła funkcję konferansjera podczas imprezy. Recytatorkami opiekowała się pani Maria Garbuz, współautorka scenariusza wieczoru poezji.

Info. i fot. ZS Nr 2 Zamość

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *