Miasto odebrało nagrody za zwycięstwo w plebiscycie „Świeć się z Energą”.

Mieszkańcy i sympatycy Zamościa, głosujący w plebiscycie „Świeć się z Energą”, wywalczyli dla miasta dobroczynne nagrody od Grupy Energa o wartości 50 tys. zł oraz tytuł „Świetlnej stolicy Polski”. Spośród miejscowości biorących udział w zimowej zabawie, Internauci wybrali najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce. To Zamość, który zdobył ponad 70 tys. głosów.  Zapewniło to zwycięstwo, uzyskanie tytułu oraz nowoczesnego, energooszczędnego sprzętu AGD, m.in. lodówki, pralki i kuchenki. 27 stycznia br. organizatorzy akcji oficjalnie przekazali nagrody w Ratuszu w sali Consulatus przedstawicielom miasta oraz instytucji, które rozdysponują sprzęt najbardziej potrzebującym rodzinom.
„Świeć się z Energą” to dobroczynny plebiscyt na najładniej oświetlone miasta. Już od 8 lat miejscowości z całego kraju rywalizują nie tylko o tytuł „Świetlnej stolicy Polski”, ale przede wszystkim o nagrody dla potrzebujących.

Sprzęt AGD dla potrzebujących
Nagrody, które przypadły Zamościowi za zwycięstwo – zarówno w etapie regionalnym, jak i ogólnopolskim akcji „Świeć się z Energą” – zostały przekazane Zamojskiemu Oddziałowi Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Miejskiemu Centrum Pomocy Rodzinie, które rozdysponują je do potrzebujących rodzin. Sprzęt o łącznej wartości 50 tys. zł, ufundowany przez Grupę Energa.

Prezekazanie nagród od Grupy Energa o wartości 50 tys. zł. przedstawicielom miasta oraz instytucjom jako nagrody za zwycięstwo konkursie „Świeć się z Energą”. Ratusz – sala Consulatus

Opublikowany przez Życie Zamościa 26 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.