Czwórkowy „PlenAir” – zamojska starówka, 28.09.2014 r.

28 września na zamojskiej starówce odbył się Czwórkowy “PlenAir”, którego organizatorem była Czwórka Polskiego Radia. Ekipa stacji odwiedziła Zamość w ramach projektu “PlenAir – nadajemy się na lato”.  Na uczestników wydarzenia czekała słoneczna pogoda oraz  mnóstwo atrakcji, dzięki którym po prostu nie można było się nudzić.

Plecenerowe studio Czwórki gościło wiele ciekawych osób, które odpowiadały za rozrywkę i dobry humor gości wydarzenia. Najpierw Bartek (Kevin) Kuźma z Teatru Ognia Utopia opowiedział zebranym wiele ciekawych rzeczy na temat Fireshow (pokazów ogniowych), a także poprowadził lekcję tańca poi, żonglowania oraz innych niecodziennych umiejętności.

“PlenAir” stał się także miejscem, w którym wystąpił Tomek Dutkiewicz, reprezentant Nasty Groove (zamojski kolektyw didżejski), grupa Stforky, skupiająca w sobie muzyków, artystów oraz projektantów odzieży, angażujących się w liczne inicjatywy społeczno-artystyczne, Jacek Flis, mistrz Polski w szybownictwie, Katarzyna Kamińska z Towarzystwa Szabli i Miecza, Łukasz Kiełbasa, który opowiedział o literackim  projekcie “Horror na Roztoczu” oraz o trwającym nadal castingu do drugiej części książki o tym samym tytule, a także wiele innych interesujących osób.

Gdy “PlenAir” dobiegał końca, Mateusz Szulakiewicz, organizator festiwalu Wszystko Gra, opowiedział o tym, gdzie młodzi mieszkańcy Zamościa mogą się bawić, zdradzając jednocześnie, jakie atrakcje rozrywkowe czekają w tym mieście jesienią.

Ciekawym punktem wydarzenia była fotobudka, w której każdy uczestnik miał możliwość wykonania wyjątkowego Czwórkowego zdjęcia.

Zapraszamy na fotorelację z Czwórkowego “PlenAir”

Fotografie: Mirosław Chmiel
Tekst i redakcja: Monika Mikołajewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *