6 marca 20114 r. Kobiece wieczory w Stylowym – specjalna edycja

Kobiece wieczory w Stylowym – specjalna edycja

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza na Kobiece wieczory. 6 marca o godz. 18:30 odbędzie się specjalna edycja filmowych spotkań dla Pań z okazji Dnia Kobiet. Na ekranie „Tajemnica Filomeny” – oparty na prawdziwej historii, wzruszający i zabawny film Stephena Frearsa. Przed seansem atrakcje i upominki dla Pań.

Na kolejny Kobiecy wieczór w Stylowym zapraszamy 20 marca, o godz. 18:30. Tego dnia Paniom polecamy najnowszy film Anny Kazejak zatytułowany „Obietnica”. To inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, poruszający, odważny i wnikliwy portret młodego pokolenia.

TAJEMNICA FILOMENY
6 marca 2014, godz. 18:30

Scenariusz filmu „Tajemnica Filomeny” stworzyli Steve Coogan i Jeff Pope na podstawie książki Martina Sixmitha, opartej na prawdziwych wydarzeniach. Filomena i Martin to nietypowa para. Ona jest prostą kobietą o ufnej naturze, która sądzi ludzi po pozorach i twardo stąpa po ziemi. Mimo wszystkich niesprawiedliwości, z jakimi konfrontował ją los, nigdy nie straciła wiary w Boga. On to inteligentny, doskonale wykształcony i świetnie poruszający się w wyższych sferach mężczyzna. Po utracie pracy w rządzie i publicznym upokorzeniu wypełnia go cynizm, a religijność jest mu obca.

OBIETNICA
20 marca 2014, godz. 18:30

Lila i Janek, uczniowie wielkomiejskiego liceum, należą do generacji, która komunikuje się głównie przez Skype’a i Facebooka. Wraz z przyjaciółmi korzystają z życia na całego. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i marihuaną. Jednak pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Zakochany chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za niewinny błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem…

Bilety: 14 zł

info CKF

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *