24.09.2013 r. KOBIECE WIECZORY w STYLOWYM

KOBIECE WIECZORY w STYLOWYM

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza wszystkie Panie na seanse z cyklu: KOBIECE WIECZORY w STYLOWYM. W programie: filmy specjalnie dobrane do żeńskiej publiczności oraz konkursy i niespodzianki tylko dla Pań.

Prawdziwa historia nieznanego romansu Księżnej Diany, który trwał aż do jej tragicznej śmierci otworzy nowy sezon Kobiecych wieczorów w Stylowym. Uwielbiana przez miliony, kochana przez jednego… „Diana” już 3 października 2013 o godz. 18:30. Na kolejnym Kobiecym wieczorze na ekranie „Frances Ha” w reżyserii Noah Baumbacha z Gretą Gerwig w roli niespełnionej tancerki i niepoprawnej optymistki, która każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość. Na jedyny seans filmu „Frances Ha” zapraszamy 17 października, godz. 18:30.

DIANA
3 października 2013 /czwartek/, godz. 18:30

Nominowana do Oscara Naomi Watts nie do rozpoznania w kolejnej znakomitej kreacji jako najsłynniejsza i najbardziej nieodgadniona kobieta końcówki XX wieku. Domniemany romans Diany z Dodim al – Fayedem odbił się wielkim echem w mediach. Ale czy rzeczywiście to właśnie z nim planowała spędzić resztę swojego życia? Prawdziwa historia okazuje się zupełnie inna…

FRANCES HA
17 października 2013 /czwartek/, godz. 18:30

Frances to kwintesencja radości życia i jednocześnie chodząca sprzeczność. Mieszka w Nowym Yorku, ale nie ma swojego mieszkania, jest tancerką, ale na co dzień nie tańczy, ze swoją najlepszą przyjaciółką Sophie właściwie nie rozmawia. Mierzy wysoko, nawet kiedy rzeczywistość brutalnie weryfikuje jej oczekiwania. Każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość i spontanicznie rzuca się w nieznane, zaraz po tym, jak kolejne z jej marzeń i snów okazują się niemożliwe do spełnienia.

Bilety: 14 zł

PARTNERZY: Step Up, Smak Story Restauracja & Caffe Club, Fitness Platinium

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *