Męski nieśmiertelniki jako interesująca biżuteria

Biżuteria męska to już normalne i tradycyjne dodatki w męskich stylizacjach. Na co dzień mężczyźni noszą bransoletki ze skóry, z kauczuku i z koralików, naszyjniki na sznureczkach i rzemykach, zawieszki męskie w przeróżnych kształtach. W ostatnim czasie także nieśmiertelniki ze stali powróciły do męskiej mody.

Zapewne większości z was nieśmiertelniki kojarzą się z militariami, żołnierzami i wojskiem. Słusznie, bo to właśnie tam nieśmiertelnik, czyli formalnie tabliczka tożsamości, ma swoje korzenie. To armia amerykańska zapoczątkowała używanie nieśmiertelników do celów identyfikacji zmarłych żołnierzy podczas wojny. Później także inne kraje podchwyciły ten pomysł i do chwili obecnej tabliczki stosowane są w armiach na całym świecie. Tak też jest w Polsce. Ale dzisiaj przyjrzymy się nieśmiertelnikom w nieco innym wydaniu.

Nowoczesne nieśmiertelniki męskie

Jeszcze do niedawana nieśmiertelniki męskie jako naszyjniki były stosowane w stylizacjach męskich w militarnym klimacie. Spodnie i koszule moro, a do nich dwie blaszki w kształcie nieśmiertelników połączone łańcuszkiem kulkowym. Od ładnych kilku lat nieśmiertelniki na stałe przeniknęły do tradycyjnej męskiej mody. Przybrały różne kształty i kolory. Nie są już tylko tradycyjnymi blaszkami z danymi personalnymi. Nowoczesne nieśmiertelniki to piękne i eleganckie modele z przeróżnymi grawerami.

Oczywiście te tradycyjne, czyli połączone dwie blaszki w kolorze srebrnym otoczone zabezpieczającymi i wygłuszającymi gumkami, też są na topie. Młodzi mężczyźni często je wybierają i nanoszą na nie swoje ulubione postacie i motywy. Nieśmiertelniki stały się nie tylko ozdobą biżuteryjną, ale także pamiątką z danego wydarzenia lub odzwierciedleniem naszych przeżyć.

Grawerowane nieśmiertelniki dla mężczyzn

Nieśmiertelnik to biżuteria wręcz stworzona pod grawerowanie. Blaszki same w sobie są fajną ozdobą, ale bez naniesionego graweru niepełną. To właśnie odpowiedni grawerunek nadaje mu niepowtarzalnego charakteru. Nieśmiertelniki męskie można dopasować pod swoje wymagania i potrzeby. Jeżeli chcesz mieć nieśmiertelnik z jaszczurką, gekonem, wilkiem, niedźwiedziem, a może ze znakiem nieskończoności z wplecionymi imionami to tutaj nie ma najmniejszego problemu. Raz dwa i gotowe. Dzięki laserowemu grawerowaniu blaszki nieśmiertelnika mogą być ozdobione jakimkolwiek zdjęciem, grafiką, symbolem lub tekstem.

Obecne trendy w nieśmiertelnikach męskich

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o obecnie panujących trendach w męskiej modzie i obecnych w niej nieśmiertelnikach zajrzyj koniecznie na blog sklepu online zubiro.com: https://zubiro.com/blog/niesmiertelnik-z-grawerem-na-prezent-dla-mezczyzny

Marka zubiro oferuje pięknie wykonane nieśmiertelniki męskie, zarówno te pod grawer, jak i te bardziej nietuzinkowe z gotowymi już ozdobami. Znajdziesz wśród nich te ze smokiem ze skrzydłami, z czerwonymi i czarnymi krzyżami, nieśmiertelniki w kształcie tarczy, kłów i naboi. A kolory? Tutaj też masz szeroki wybór. Nieśmiertelniki męskie ze stali nierdzewnej mogą przybierać różne kolory. Oczywiście te srebrne, czarne i złote cieszą się nieustannym powodzeniem, ale znajdziesz także różnokolorowe i zdobione przeróżnymi wzorami.

Reasumując, nieśmiertelniki męskie to nowoczesna ozdoba, która przypadnie do gustu mężczyznom w każdym wieku. Możesz wybierać wśród małych, średnich i dużych. Wśród czarnych, złotych i srebrnych. Wśród gładkich lub z wygrawerowanym tekstem lub grafiką. Ty sam decyduj jak będziesz je nosić. Nieśmiertelnik to Twój osobisty talizman, na którym możesz mieć ulubiony cytat lub motto dodające Ci sił w życiu.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *