Klapp – kosmetyki niemieckiej jakości

Marka KLAPP Cosmetics może pochwalić się już ponad 40-letnim doświadczeniem w swojej branży. Została stworzona przez człowieka, który użyczył jej nie tylko swojego serca, ale również swojego nazwiska – Gerhard Klapp to założyciel i jedyny właściciel tej firmy, a także ceniony specjalista z dziedziny Beauty & Wellness, znawca medycyny niekonwencjonalnej i autor książek. Czym wyróżniają się jego marka i jego kosmetyki?

O marce kosmetyków KLAPP

KLAPP to firma, której działalność i produkty najlepiej podsumowuje określenie “niemiecka jakość”. Mark ę założył ponad 40 lat temu Gerhard Klapp, który pozostaje jedynym właścicielem koncernu. Założyciel przedsiębiorstwa stale inwestuje w badania naukowe prowadzone w laboratoriach na całym świecie, a zwłaszcza w te prowadzone we własnych laboratoriach na terenie Niemiec. Wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, aby tworzyć innowacyjne receptury. Jak sam twierdzi, być może nie wynalazł pielęgnacji cery, ale zdecydowanie ją udoskonalił. Świadczą o tym między innymi takie nagrody, jak:

  • TOP AVANTI 2019: Collagen Cream
  • NAJLEPSZE DLA URODY 2019: Uroda Życia
  • Doskonałość Roku TWÓJ STYL 2019
  • BEAUTY AWARDS 2018
  • COSMOPOLITAN: Prix de Beaute 2017
  • BEAUTY PREMIUM 2014
  • Ekspert Urody 2018: 1 miejsce.

Firma nagradzana jest nie tylko za skuteczność swoich produktów, ale także za kreowane trendy i wyznaczane kanony w pielęgnacji skóry. Jej atutem jest również dbałość o klienta i pilne wsłuchiwanie się w jego potrzeby.

Czym charakteryzują się kosmetyki KLAPP?

Założyciel firmy KLAPP inwestuje w badania i rozwój zarówno zabiegów kosmetycznych, jak i produktów pielęgnacyjnych czy specjalnych kuracji. Robi to nieprzerwanie od 1980 roku i ma za sobą szereg sukcesów, wśród których wyliczamy wprowadzenie na rynek takich substancji aktywnych jak retinol (witamina A), witamina C czy terapia O2. Gerhard Klapp, jako specjalista w zakresie kosmetyki przeciwstarzeniowej i praktyk w dziedzinie medycyny naturalnej, kieruje się w swojej pracy “respektem wobec kobiecej urody”. Produkty jego marki należą do kosmetyków pielęgnacyjnych, leczniczych i wellness. Łączą podstawową wiedzę z nowatorskimi wynalazkami, dzięki którym koncern nie boi się zachodzących na rynku kosmetycznym zmian.

Co stoi za sukcesem marki KLAPP?

KLAPP to nie tylko innowacje technologiczne, ale także autorskie koncepcje upiększających i odmładzających zabiegów, opracowane we współpracy ze specjalistami z Dalekiego Wschodu. Chodzi między innymi o masaże (np. CHIYANG), które w połączeniu z kosmetykami do użytku domowego, pozwalają jednocześnie zwiększyć skuteczność zabiegów i poprawić ich trwałość. Produkty firmy KLAPP wyróżnia również to, że ich działanie jest ukierunkowane na każdy typ skóry i na każdą jej dysfunkcję. To znacząco ułatwia dobór skutecznych kosmetyków kobietom i mężczyznom.

Najlepsze preparaty marki KLAPP Cosmetics można znaleźć między innymi w sklepie Y-S, który gwarantuje oryginalność wyrobów oznaczonych znakiem “Made in Germany”. Inwestując w piękno i zdrowie skóry, nie można lekceważyć bowiem istoty dobrego pochodzenia stosowanych kosmetyków.

Advertisements
aktualności Zamość akcje charytatywne Zamość architektura Zamość atrakcje turystyczne Zamość baseny Zamość biegi uliczne Zamość biblioteki Zamość biznes Zamość dziedzictwo kulturowe Zamość eventy Zamość festiwale Zamość fitness Zamość galeria sztuki Zamość historia Zamość hotele Zamość imprezy kulturalne Zamość inicjatywy społeczne Zamość informacje Zamość inwestycje Zamość kino w Zamościu kluby muzyczne Zamość kluby sportowe Zamość koncerty muzyczne Zamość koncerty Zamość konferencje biznesowe Zamość kursy i szkolenia Zamość kawiarnie Zamość kulturalne Zamość lokalne firmy Zamość lokalne wiadomości Zamość maratony Zamość muzea Zamość muzeum Zamość noclegi Zamość oferty pracy Zamość organizacje pozarządowe Zamość parki Zamość pomoc społeczna Zamość portal informacyjny Zamość przedsiębiorstwa Zamość praca Zamość przewodnik po Zamościu projekcje filmowe Zamość rekonstrukcje historyczne Zamość restauracje Zamość rynek pracy Zamość siłownie Zamość spacery po Zamościu spektakle teatralne Zamość spotkania autorskie Zamość spotkania mieszkańców Zamość szkoły Zamość szlaki turystyczne Zamość targi biznesowe Zamość teatr w Zamościu turnieje sportowe Zamość uniwersytety Zamość wydarzenia edukacyjne Zamość wydarzenia historyczne Zamość wydarzenia kulturalne Zamość wydarzenia społeczne Zamość wydarzenia w Zamościu wiadomości z Zamościa wolontariat Zamość wykłady Zamość warsztaty artystyczne Zamość warsztaty Zamość wyścigi rowerowe Zamość wystawy artystyczne Zamość wystawy Zamość zabytki Zamościa zabytki Zamość zawody sportowe Zamość zamojska społeczność życie w Zamościu zwiedzanie Zamość Akademia Zamość radio zamość imprezy zamość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *