Klapp – kosmetyki niemieckiej jakości

Marka KLAPP Cosmetics może pochwalić się już ponad 40-letnim doświadczeniem w swojej branży. Została stworzona przez człowieka, który użyczył jej nie tylko swojego serca, ale również swojego nazwiska – Gerhard Klapp to założyciel i jedyny właściciel tej firmy, a także ceniony specjalista z dziedziny Beauty & Wellness, znawca medycyny niekonwencjonalnej i autor książek. Czym wyróżniają się jego marka i jego kosmetyki?

O marce kosmetyków KLAPP

KLAPP to firma, której działalność i produkty najlepiej podsumowuje określenie “niemiecka jakość”. Mark ę założył ponad 40 lat temu Gerhard Klapp, który pozostaje jedynym właścicielem koncernu. Założyciel przedsiębiorstwa stale inwestuje w badania naukowe prowadzone w laboratoriach na całym świecie, a zwłaszcza w te prowadzone we własnych laboratoriach na terenie Niemiec. Wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, aby tworzyć innowacyjne receptury. Jak sam twierdzi, być może nie wynalazł pielęgnacji cery, ale zdecydowanie ją udoskonalił. Świadczą o tym między innymi takie nagrody, jak:

  • TOP AVANTI 2019: Collagen Cream
  • NAJLEPSZE DLA URODY 2019: Uroda Życia
  • Doskonałość Roku TWÓJ STYL 2019
  • BEAUTY AWARDS 2018
  • COSMOPOLITAN: Prix de Beaute 2017
  • BEAUTY PREMIUM 2014
  • Ekspert Urody 2018: 1 miejsce.

Firma nagradzana jest nie tylko za skuteczność swoich produktów, ale także za kreowane trendy i wyznaczane kanony w pielęgnacji skóry. Jej atutem jest również dbałość o klienta i pilne wsłuchiwanie się w jego potrzeby.

Czym charakteryzują się kosmetyki KLAPP?

Założyciel firmy KLAPP inwestuje w badania i rozwój zarówno zabiegów kosmetycznych, jak i produktów pielęgnacyjnych czy specjalnych kuracji. Robi to nieprzerwanie od 1980 roku i ma za sobą szereg sukcesów, wśród których wyliczamy wprowadzenie na rynek takich substancji aktywnych jak retinol (witamina A), witamina C czy terapia O2. Gerhard Klapp, jako specjalista w zakresie kosmetyki przeciwstarzeniowej i praktyk w dziedzinie medycyny naturalnej, kieruje się w swojej pracy “respektem wobec kobiecej urody”. Produkty jego marki należą do kosmetyków pielęgnacyjnych, leczniczych i wellness. Łączą podstawową wiedzę z nowatorskimi wynalazkami, dzięki którym koncern nie boi się zachodzących na rynku kosmetycznym zmian.

Co stoi za sukcesem marki KLAPP?

KLAPP to nie tylko innowacje technologiczne, ale także autorskie koncepcje upiększających i odmładzających zabiegów, opracowane we współpracy ze specjalistami z Dalekiego Wschodu. Chodzi między innymi o masaże (np. CHIYANG), które w połączeniu z kosmetykami do użytku domowego, pozwalają jednocześnie zwiększyć skuteczność zabiegów i poprawić ich trwałość. Produkty firmy KLAPP wyróżnia również to, że ich działanie jest ukierunkowane na każdy typ skóry i na każdą jej dysfunkcję. To znacząco ułatwia dobór skutecznych kosmetyków kobietom i mężczyznom.

Najlepsze preparaty marki KLAPP Cosmetics można znaleźć między innymi w sklepie Y-S, który gwarantuje oryginalność wyrobów oznaczonych znakiem “Made in Germany”. Inwestując w piękno i zdrowie skóry, nie można lekceważyć bowiem istoty dobrego pochodzenia stosowanych kosmetyków.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *