Jakie garnitury są teraz modne?

Sezon na eleganckie przyjęcia właśnie się rozpoczyna! Przed nami komunie i śluby, na które konieczne jest zdecydowanie się na eleganckie stylizacje. Sprawdzamy, jakie garnitury są teraz modne i w co warto się ubrać.

Klasyka czy moda?

Tak naprawdę garnitury muszą być nie tylko eleganckie, ale także dopasowane do urody i w pełni komfortowe. Warto też wybrać taki fason, który będziesz mógł założyć również na inne okazje albo łączyć go z różnorodnymi dodatkami, zmieniając całą stylizację. Klasyczne garnitury zawsze są w modzie oraz mają ponadczasowy charakter. Wśród nich są proste kroje w kolorach granatowym, szarym i czarnym. Tu jednak jest wiele modeli do wyboru, jeśli chodzi o odcienie. Pamiętaj też, że wiele zależy od dodatków, dlatego powinny być one dopasowane do całej stylizacji. Przykładowo, do klasycznego fasonu, możesz dobrać kamizelkę albo muchę w kontrastującym odcieniu. Zbliża się ważna ceremonia, a Ty nie masz nowego garnituru? W takim razie kredyt gotówkowy może Ci pomóc finansowo.

Modne garnitury w kratę

Krata pojawiła się kilka sezonów temu i na stałe zagościła w trendach. Świetnie prezentują się garnitury, które mają dość dużą kratę, jaśniejszą od całej bazy kolorystycznej tkaniny, np. granatowej. Do tego zaprasowane klapy prezentują się modnie i estetycznie. Warto wybrać do tego białą, klasyczną koszulę oraz brązowy pasek i eleganckie obuwie. Do tego typu garniturów, modnym rozwiązaniem są mokasyny.

Krata niejedno ma imię, więc możesz też zdecydować się na model w odcieniu szarości i kontrastujących pasach pionowych i poziomych – np. błękitnych albo żółtych. Do tego pasuje niebieska koszula. Możesz też zdecydować się na kamizelkę w kratę, która dodatkowo podkreśli elegancję całej stylizacji.

Jeśli to dla Ciebie zbyt odważne rozwiązanie, zdecyduj się na modne garnitury w drobną kratę, np. w odcieniu grafitu albo granatu. Alternatywą dla takiej stylizacji jest marynarka i spodnie w prążek. Jeśli szukasz wsparcia finansowego, kredyt gotówkowy to dobre rozwiązanie.

Postaw na kolor i wyróżniające się klapy!

Modnym i jednocześnie eleganckim kolorem jest bordo. Do tego idealnie pasują klasyczne czarne buty oraz koszula w tym samym odcieniu. Możesz też wybrać uniwersalną białą. Latem warto też postawić na modny garnitur w błękitnym odcieniu – może być on w kratę albo gładki. Dodaje to wizualnej lekkości i świeżości. A może zamiast błękitu zdecydujesz się na kolor beżowy albo odcień kości słoniowej? To także dobre rozwiązanie np. na chrzciny, komunię albo ślub.

W eleganckich czarnych garniturach popularne są błyszczące klapy. Te często kojarzone są ze stylizacjami ślubnymi, a także smokingami. Idealnie podkreślają cały look.

Advertisements
aktualności Zamość akcje charytatywne Zamość architektura Zamość atrakcje turystyczne Zamość baseny Zamość biegi uliczne Zamość biblioteki Zamość biznes Zamość dziedzictwo kulturowe Zamość eventy Zamość festiwale Zamość fitness Zamość galeria sztuki Zamość historia Zamość hotele Zamość imprezy kulturalne Zamość inicjatywy społeczne Zamość informacje Zamość inwestycje Zamość kino w Zamościu kluby muzyczne Zamość kluby sportowe Zamość koncerty muzyczne Zamość koncerty Zamość konferencje biznesowe Zamość kursy i szkolenia Zamość kawiarnie Zamość kulturalne Zamość lokalne firmy Zamość lokalne wiadomości Zamość maratony Zamość muzea Zamość muzeum Zamość noclegi Zamość oferty pracy Zamość organizacje pozarządowe Zamość parki Zamość pomoc społeczna Zamość portal informacyjny Zamość przedsiębiorstwa Zamość praca Zamość przewodnik po Zamościu projekcje filmowe Zamość rekonstrukcje historyczne Zamość restauracje Zamość rynek pracy Zamość siłownie Zamość spacery po Zamościu spektakle teatralne Zamość spotkania autorskie Zamość spotkania mieszkańców Zamość szkoły Zamość szlaki turystyczne Zamość targi biznesowe Zamość teatr w Zamościu turnieje sportowe Zamość uniwersytety Zamość wydarzenia edukacyjne Zamość wydarzenia historyczne Zamość wydarzenia kulturalne Zamość wydarzenia społeczne Zamość wydarzenia w Zamościu wiadomości z Zamościa wolontariat Zamość wykłady Zamość warsztaty artystyczne Zamość warsztaty Zamość wyścigi rowerowe Zamość wystawy artystyczne Zamość wystawy Zamość zabytki Zamościa zabytki Zamość zawody sportowe Zamość zamojska społeczność życie w Zamościu zwiedzanie Zamość Akademia Zamość radio zamość imprezy zamość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *